Vārda dienas svin:   |

facebook Twitter draugiem google youtube

2018. gads. No ASV līdz Eiropai – Harley-Davidson 115. jubilejas pasākumi

Nākamais 2018. gads būs Harley-Davidson 115. jubilejas gads: 1903-2018; Par godu šim notikumam, ielūdzam Jūs uz diviem Harley-Davidson jubilejas pasākumiem:  2018. gadā no 5. līdz 8.jūlijam – Prāgā, Čehijā;  2018. gadā no 30.augusta līdz 3.septembrim Milvoki (Milwaukee), ASV;

2018.gadā Harley–Davidson ar diviem vērienīgiem pasākumiem atzīmēs 115.dzimšanas dienu. No 5. līdz 8.jūlijam aicinām Jūs uz Harley–Davidson jubilejas parādi Prāgā, bet no 30.augusta līdz 3.septembrim, kad ASV atzīmē Darba svētkus, uz vērienīgu motociklistu un domubiedru svinībām Milvoki (Milwaukee), ASV. Vai atceries, kā pirmo reizi uzkāpi uz motocikla un izjuti brīvības garšu?!

Harley-Davidson nav tikai pārvietošanās līdzeklis. Tā ir paaudžu paaudzēs novērtēta kvalitātes zīme, kas piepildījusi daudzu motociklistu sapņus, atklājusi jaunus horizontus un paplašinājusi neskaitāmus redzeslokus, sākot no sacīšu trasēm, beidzot ar romantiskiem brīvdienu izbraucieniem.

Lai arī Harley–Davidson motocikla pirmsākumi meklējami ASV, Milvoki, viens no pasaules vecākajiem Harley–Davidson klubiem atrodas Eiropā – Prāgā (Čehijā). Klubs “Harley –Davidson Club Praha” pastāv jau 90 gadus. Tāpēc Harley–Davidson svinības Prāgā un Milvoki būs kā interaktīvs ceļojums Harley–Davidson vēsturē, kur būs iespēja apskatīt īpašu kolekciju ar 150 Harley–Davidson motociklu modeļiem. Tāpat pasākuma apmeklētājiem būs pieejami Harley–Davidson Demo Truck braucieni, kuros piedalīties īpaši aicināti tie, kuri vēl tikai plāno iegādāties savu motociklu.

115.jubileja būs svētki ne tikai motociklistiem, bet arī motociklu kustības atbalstītājiem. Jums būs iespēja piedalīties motociklistu parādē Prāgas vēsturiskajā centrā, satikt līdzīgi domājošus cilvēkus dažādās pasākuma norises vietās, kā arī, izbaudīt tūkstošiem motoru dūkoņu, roku, blūzu, regeju, repu, čehu un slovāku mūziku.
“Harley-Davidson motocikli tālajā 1928.gadā, kad Prāgā tika nodibināts pirmais Harley-Davidson klubs, bija mērojuši tūkstošiem jūdžu no ASV. Ja tas bija pa spēkam toreiz, tad tagad ceļa mērošana uz Prāgu Jums sagādās patiesu baudu! Galvoju, ka Jums būs grūti palikt vienaldzīgiem, izzinot Čehijas vēsturi, bagātīgās kultūras tradīcijas un unikālos dabasskatus!” aicina Harley-Davidson Prāga rīkotājdirektors Jarda Vavrina.

(L)

(Visited 10 times, 1 visits today)
(Visited 10 times, 1 visits today)

Atstāt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *