Vārda dienas svin:   |

facebook Twitter draugiem google youtube

5 mazi mājīgi namiņi par niecīgu cenu

Pēdējā laikā populārā mazo mājiņu jeb “Tiny house” kustība paredzēta cilvēkiem, kas grib “samazināt” savu dzīves stilu, atbrīvoties no milzīgām parādsaistībām un dzīvot neatkarīgi.

Namiņš par 10 000 eiro

Tiny house in New York

Meisija Millere nopirka vecu atpūtas transportlīdzekli par 450 eiro un divus gadus to pārveidoja par skaistu 18 kvadrātmetru māju. Apdare ir veidota no atkārtoti lietotiem dēļiem, un mājā ir arī citas resursus saudzējošas īpašības, piemēram, komposta tualete un apsildāma grīda.
Milleru namiņš tika uzcelts par 10 186 eiro.

Namiņš par 3 570 eiro

Attēlu rezultāti vaicājumam “cheap wood tiny house”

Deivs Herls apsolīja savai sievai, ka uzcels viņai namiņu kokā. Tā viņš arī izdarīja, un drīz tas kļuva par viņu otrajām mājām. Projekts maksāja 3 570 eiro, un prasīja 6 nedēļas prasmīgo Herla roku darba.

Kupola formas betona māja par 3 120 eiro

Šie mazie kupola veida namiņi saucas “Binishells”. Tos būvē līdzīgā veidā kā papjēmašē (papier mache) tehnikā aplīmēts balons. Šajā gadījumā betons tiek pārliets pār lieljaudas gaisa sūkņa pūsli un tērauda armatūras ietvaru.

Sākotnēji izmantotas kā ārkārtas pajumtes un pagaidu ēkas, pēdējos gados “Binishells” ir pārņēmuši mazo māju mīļotāji. To uzcelšana izmaksā sākot no 3 120 eiro.

Saistīts attēls
Mazs atpūtas namiņš par 2 600 eiro

Džošua Vudmens ir arhitekts, kurš ir dibinājis “Pin Up Houses”, uzņēmumu, kas rada un pārdod mazo namiņu plānus. Attēlā redzamais “Šerilas salons” ir 10 kvadrātmetru brīvdienu namiņš ar 4,3 kvadrātmetru balkonu. Aptuvenās būvniecības izmaksas ir 2 600 eiro. Plānojums maksā 26 eiro, ar naudas atgriešanas garantiju.

Attēlu rezultāti vaicājumam “pin up house”

Mazais namiņš par 450 eiro

Attēlu rezultāti vaicājumam “scott brooks tiny house”

Visbeidzot, lūk ir apbrīnojams mazs namiņš, ko uzcēlis Skots Brūkss par nieka 450 eiro. Kaut arī tikai 7,7 kvadrātmetru liels, tas ir neticami pabeigts un ērts. Lai samazinātu izmaksas, viņš uzkonstruēja šo mītni no izmestiem materiāliem, to skaitā lielā loga, caur kuru redzams Nortvestas mežs.

(Visited 16 times, 1 visits today)
(Visited 16 times, 1 visits today)

Atstāt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *