Vārda dienas svin:   |

facebook Twitter draugiem google youtube

“Subaru” laiž klajā īpaši retu sportiskā sedana “WRX STI” versiju

Japānas autobūves kompānija Subaru izgatavojusi sportiskā sedana “WRX STI” īpašo versiju “tS”, kas pasūtīšanai būs pieejama ierobežotu laika periodu – no oktobra sākuma līdz 2017.gada 12.martam. iAuto.lv

Ar STI (“Subaru Tecnica International”) rūpnīcas motoru sporta un tūninga apakšvienības palīdzību sagatavotais “WRX tS” saņēmis vēl sportiskāka regulējuma balstiekārtu, Brembo bremzes priekšējai asij un citādas konstrukcijas izplūdes sistēmu.

Par piemaksu pircējam piedāvās “NBR Challenge” aksesuāru paketi, kas tika veltīta japāņu markas uzvarai Nirburgringas 24 stundu sacīkstēs. Šajā piedāvājumā iekļauti melni 19 collu riteņu diski, oglekļa šķiedras spoileris, “Recaro” sporta sēdekļi un ar zamšu apvilkta sporta stūre. Atšķirību skaitā arī sarkanas krāsas dekoratīvie elementi salonā un speciāla emblēma uz bagāžnieka vāka.

Pilnpiedziņas sedana motortelpā iebūvēts tāds pats divu litru četrcilindru turbo boksermotors kā modelim “WRX STI”. Tas attīsta 296 Zs jaudu un darbojas tandēmā ar variatora transmisiju, kurai atšķirībā no standarta versijas uzlabota dzesēšanas sistēma.

“Subaru WRX S4 tS” paredzēts vienīgi Japānas tirgum. Automašīnas cena – vismaz 4 miljoni 968 000 jēnu (44 568 eiro).

(Visited 26 times, 1 visits today)
(Visited 26 times, 1 visits today)

Atstāt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *