Vārda dienas svin:   |

facebook Twitter draugiem google youtube

7 veidi kā ātri sakrāt naudu

Ikviens no mums ir nonācis situācija, kad redzeslokā pavīd vienreizēja izdevība. Dažkārt šādās izdevībās nepieciešams ieguldīt netikai savu laiku un enerģiju, bet arī daļu no savām finansēm. Izvēles ir divas – ātrie kredīti, jeb Hurtig lån, vai iespēja kā ātri ieekonomēt finanses. Šoreiz apskatīsim iespējas bez ātrajiem kredītiem.

1. Atliec daļu no saviem ienākumiem

Ar finansiālo līdzekļu ietaupīšanu ne visiem iet tik vienkārši. Lai iemācītos iekrāt naudu iesakām vismaz 10 – 20% no savas algas nolikt malā. Šādas papildus finanses Jums vienmēr būs pa rokai un ļaus nosegt negaidītus, finansiālus rēķinus kā arī iekrāt ceļojumam vai kārotam pirkumam.

2. Atsakies no nevajadzīgiem papildus izdevumiem

Daļai kā pieradums no liekas naudas tērēšanas ir ēst ārpus mājām, dzert kafiju ārpus mājām vai regulāri pārvietoties ar automašīnu. Izmēģiniet pusdienas darbam vai skolai sev pagatavot mājās, kā arī kafijai iegādāties termokrūzi. Ja arī Jūs vienmēr esat steigā un kafiju sanāk dzert tikai pa ceļam – gatavojiet to mājās un ieekonomēsiet vismaz 60 eiro mēnesī.
Un protams automašīna – viens no lielākajiem robiem, kas mēnēša budžetā nereti “noēd” līdz pat 100 eiro. Ja ir vasara – pārvietojieties ar velosipēdu. Vai Jums liekas, ka nevarat atļauties iegādāties velosipēdu? Vienreiz neuzpildiet degivelu un lieta atrisināta! Starpcitu – šos pārvietošanās rīkus (velosipēdus) iespējams iegādāties arī lietotus un kā degvielu tie izmanto Jūsu lieko svaru, kas ir vēlviens pozitīvs aspekts!

3. Smēķēšana

Piekritīšu, ka smēķēšanu atmest nav viegli, taču to ierobežot ir pavisam reāli. Ja esat regulārs smēķētājs, iesakām Jums mēģināt ierobežot smēķēšanu vismaz par 30%, katru reizi ietaupīto naudu metot krājkasē.

4. Laicīga rēķinu atmaksa

Laicīgi veiciet rēķinu atmaksu, jo kavēti soda maksājumi ir tikai lieka naudas izmešana miskastē. Pārliecinieties vai paņemt ātro kreditu un atmaksāt rēķinus nav izdevīgāk kā audzēt soda maksu. Ja parāds jau ir iekrāts, lielisks risinājums ir patēriņa kredīts, jeb Forbrugslån. Patēriņa kredītus izsniedz līdz pat pieciem gadiem un ar summu līdz pat 15000 eiro.

5. Produktu plānošana pirms veikala apmeklējuma

Veicot pētījumus ir ticis noskaidrots, ka liela dala vidusmēra ģimeņu 10% no sava ledusskapja satura izmet miskastē. Rūpīgi plānojiet pirkumus pirms dodaties uz iepirkšanās centru. Plānojiet ēdienkarti trīs dienām uz priekšu, un atcerieties – neviemēr pērkot vairāk sanāk izdevīgāk. Protams ir produkti, kam derīguma termiņš ir vairāki gadi – tos varat iepirkt vairumā. Izmēģiniet!

6. Pakalpojumu sniedzēju cenas

Sekojiet līdzi pakalpojumu sniedzēju cenām – mobilajiem operatoriem, televīzijai, utt. Šie ir uzņēmumi, kuri savā starpā konkurē nepārtraukti un bieži vien konkurents Jums spēs piedāvāt izdevīgāku cenu nekā pašreizējais pakalpojuma sniedzējs,

7. Pārdodiet preces, kuras neizmantojat

Ja ieguldījumus vēlaties izmantot jaunu tehnoloģiju iegādei, pārdodiet savu veco tehnoloģiju interentā. Liela daļa mazāk nodrošinātu cilvēku vai vecāku labprāt iegādāsies šos rīkus saviem bērniem, paši sev, vai iepriecinās kādu vecāku cilvēku, kuriem būs vienalga, kura gada modelis ir Jūsu televīzoram vai telefonam.

Izvēlies savu veidu, kā sakrāt naudu ilgi gaidītam pirkumam.

(L)

(Visited 29 times, 1 visits today)
(Visited 29 times, 1 visits today)

Atstāt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *