Vārda dienas svin:   |

facebook Twitter draugiem google youtube

Android lietotāji Instagram varēs izmantot arī bez interneta

80% no 600 miljoniem Instagram lietotāju dzīvo ārpus ASV, tāpēc Facebook ir jāmeklē arvien jauni veidi kā uzlabot šī populārā attēlu un video sociālā tīkla lietojamību. Lai arī Instagram pirms septiņiem gadiem aizsākās kā iOS aplikācija, tomēr šobrīd to aktīvi izmanto arī no vienkāršākiem Android viedtālruņiem un vietās, kur piekļuve stabilam internetam ir ierobežota.

Tāpēc Facebook ir izlēmis servisa Android aplikācijā iestrādāt funkcionalitāti, kas ļauj to lietot arī bez pieslēguma internetam. Proti, lietotāji varēs aplikācijā apskatīties, laikot, komentēt un atsekot saturam, kas tajā ielādēts, kamēr telefonam ir bijusi piekļuve internetam. Pēc tam, kad ierīce atkal pieslēgsies internetam, tā atkal nosūtīs uz Instagram visas bezsaistes periodā veiktās izmaiņas un ielādēs jaunas bildes un komentārus. Tas tiek darīts, lai servisu padarīt pieejamu jaunattīstības reģionos par kuriem vīpsnāt izvēlējies Snapchat.

Jau iepriekš vēstījām, ka ir izveidota Facebook Lite aplikācija, kas paredzēta jaunattīstības tirgiem un ļauj piekļūt galvenajam pasaules sociālajam tīklam ierobežotu sakaru reģionos. Facebook vēsta, ka šo vienkāršoto aplikācijas versiju lieto jau 200 miljoni cilvēku.

(L)

(Visited 22 times, 1 visits today)
(Visited 22 times, 1 visits today)

Atstāt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *