Vārda dienas svin:   |

facebook Twitter draugiem google youtube

Apple biedē Uber ar lietotnes izņemšanu no App Store

Tiek ziņots, ka vēl 2015. gadā Apple bija norādījis takšu kopābraukšanas servisam uz App Store noteikumu pārkāpumu, kas varēja izvērsties par Uber lietotnes izņemšanu no lietotņu veikala. Uber lietotne esot iezīmējusi katru iPhone, kas nu nemaz Apple negāja pie sirds.

Uber norāda, ka Apple iPhone iezīmēšana esot veikta tikai tāpēc, lai klienti neveidotu jaunus un jaunus kontus, saņemto par to bonusus. Uber lietotne fiksēja iPhone UUID sērijas numuru, tātad no piesaistes nevar tikt vaļā pat pēc pilnas viedtālruņa atiestatīšanas.

Uber skaidri zinājis, ka Apple privātuma noteikumi neļauj šādi fiksēt viedtālruņu sērijas numurus, tomēr lietotnē iekļāva sērijas numura saglabāšanu. Uber pat esot iekļāvis lietotnē ģeobloķēšanas rīku, tas apmuļķo Apple inženierus, kuri atrodas Apple mājvietā Kalifornijā, lai tie nevarētu noteikt Uber lietotnes nedarbus. Visur citur pasaulē sērijas numura saglabāšana bija aktīva.

Apple tomēr pamanīja sērijas numura saglabāšanu, tūlīt lika to izvākt no Uber lietotnes. Pretējā gadījumā Uber lietotne tiktu izņemta no App Store, kas nozīmētu servisa galu. Uber šobrīd ir salabojis lietotnes darbību atbilstoši Apple privātuma politikai.

 (L)

(Visited 21 times, 1 visits today)
(Visited 21 times, 1 visits today)

Atstāt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *