Vārda dienas svin:   |

facebook Twitter draugiem google youtube

Asociācijas ‘Latvijas Mēbeles’ uzņēmumu apgrozījums pērn pieaudzis par 5,3%

Asociācijas “Latvijas Mēbeles” uzņēmumu apgrozījums 2016.gadā ir pieaudzis par 5,3% salīdzinājumā ar 2015.gadu un bija 84,7 miljoni eiro, savukārt eksports audzis par 1,7%, sasniedzot 40,1 miljonu eiro, pastāstīja asociācijas izpilddirektors Andris Plezers.

Viņš norādīja, ka kopumā “Latvijas Mēbeles” uzņēmumu aizvadītā gada rezultāti ir ļoti labi, jo kompānijas ir spējušas noturēt pozīcijas, neraugoties uz diezgan sarežģīto situāciju mēbeļu tirgū.

“Latvijas Mēbeles” izpilddirektors sacīja, ka daļa asociācijas biedru pagājušajā gadā ir kāpinājuši ražošanas apmērus, kā piemēram, “Bolderāja serviss”, kam bijis 8,6% pieaugums, bet eksporta apmēri kāpuši par 10%. Arī “Daiļrade koks” aizvadītājā gadā uzrādījis 4,8% ražošanas apmēru pieaugumu, bet kompānijas eksporta apmēri pieauguši par 5%. Līmēto mēbeļu ražotājam “Dižozolam plus” aizvadītājā gadā ražošanas apmēri ir pieauguši par 7,7%, salīdzinot ar gadu iepriekš, savukārt eksportā bijis 4,9% pieaugums, kas ir sevišķi labi rezultāti. Tas izskaidrojams ar pieprasījumu pēc liegti līmētām mēbelēm, kas ir lielāks nekā pieprasījums pēc mēbelēm, kas izgatavotas no masīvkoka.

Plezers pastāstīja, ka daļai asociācijas biedru pērn klājies arī sliktāk nekā gadu iepriekš, taču tos viņš nevēlējās nosaukt.

(L)

(Visited 13 times, 1 visits today)
(Visited 13 times, 1 visits today)

Atstāt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *