Vārda dienas svin:   |

facebook Twitter draugiem google youtube

AT lidostai ‘Rīga’ liek demontēt barjeru, kas ierobežo piekļūšanu taksometru stāvēšanas joslai

Augstākās tiesas (AT) Administratīvo lietu departaments šodien atstāja negrozītu spriedumu, ar kuru starptautiskajai lidostai “Rīga” uzlikts par pienākumu viena mēneša laikā no sprieduma spēkā stāšanās dienas demontēt automātisko barjeru, kas ierobežo piekļūšanu taksometru stāvēšanas joslai.
Kā informēja AT preses sekretāre Baiba Kataja, barjera atrodas lidostas teritorijā taksometru stāvēšanas joslā pie lidostas termināļa, kur pasažieri ierodas Rīgā, tas ir, pie atlidošanas jeb tā sauktā “zelta kilometra”. Tāpat ar tiesas spriedumu uzdots atcelt ceļa zīmi “Iebraukt aizliegts” un papildzīmi “Izņemot ar lidostas atļaujām”.

AT spriedums nav pārsūdzams. AT spriedumā analizējusi lidostas kasācijas sūdzībā minētos argumentus un norādījusi, ka Administratīvā apgabaltiesa spriedumā ir atzinusi, ka lidostas teritorijā Mārupes novada dome nav izveidojusi taksometru stāvvietu, bet lidostai nav tiesību to darīt, līdz ar to strīdus jautājums lietā ir par lidostas īpašumā esošas publiskas vietas izmantošanu, uz kuru ir tiesības ikvienam.

(L)

(Visited 45 times, 1 visits today)
(Visited 45 times, 1 visits today)

Atstāt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *