Vārda dienas svin:   |

facebook Twitter draugiem google youtube

Biznesa projektu konkursā ‘Radām novadam’ startēs 63 komandas

Šogad biznesa projektu konkursā “Radām Novadam” ar savām idejām piedalīsies aptuveni 200 jauniešu no kopumā 63 komandām. Konkursa laikā jaunieši radīs un īstenos biznesa idejas 37 novados Latvijā

Konkursam pieteikto biznesa ideju mērķis ir radīt iespējami lielāku sociālekonomisko labumu kādam novadam. Kopumā “Radām novadam” tika pieteiktas 78 komandas, un, lai gan sākotnēji organizatori bija plānojuši dalībai konkursā atlasīt 50 komandas, pēc visu pieteikumu izvērtēšanas tomēr izraudzītas 63.

Konkursā piedalīsies gandrīz četras reizes vairāk komandu nekā konkursa pilotprojektā, kas noslēdzās 2016. gada vasarā un Eiropas Komisijas vērtējumā tika atzīts par labāko uzņēmējdarbības gara veicināšanas projektu Latvijā un vienu no labākajiem Eiropā. Konkursa mērķis šoreiz ir palīdzēt komandām Latvijas novados līdz 2018. gada novembrim izveidot 50 jaunus uzņēmumus un radīt vismaz 35 jaunas pilnas slodzes darba vietas. Sasniegtie ekonomiskie rezultāti būs konkursa rīkotāju, atbalstītāju un dalībnieku dāvana Latvijas valsts simtgadei, skaidro “Radām novadam” pārstāvji.

(L)

(Visited 29 times, 1 visits today)
(Visited 29 times, 1 visits today)

Atstāt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *