Vārda dienas svin:   |

facebook Twitter draugiem google youtube

Brigmanis pēc diviem gadiem varētu pamest Zemnieku savienības vadību

Augusts Brigmanis, kurš Latvijas Zemnieku savienību (LZS) vadījis jau 17 gadus, pēc diviem gadiem varētu nodot partijas vadību jauniem cilvēkiem.

Sestdien, 8. aprīlī, notiks Zemnieku savienības kongress. Sākotnēji savu kandidatūru uz Zemnieku savienības priekšsēdētāja amatu bija pieteicis arī zemkopības ministrs Jānis Dūklavs, taču vēlāk viņš atteicās.

Brigmanis intervijā norāda, ka ir grūti ielīst cita cilvēka ādā, taču viņš nav pārliecināts, vai Dūklavam bija pilnīgs priekšstats par to, kas jādara partijas priekšsēdētājam. “Viena lieta – būt ministram, pavisam kas cits – būt partijas priekšsēdētājam, jo otrajā gadījumā laukums ir daudz plašāks. Beigās veidojās situācija, ka pārējos reģionos atbalstīja manu kandidatūru,” klāsta Brigmanis.

Viņš arī atklāj, ka sarunās Dūklavam teicis: “ja kāds nāk manā vietā, tad tam jābūt jaunākam, enerģiskākam vīram vai sievai”. “Pēc diviem gadiem, domāju, ka metīšu mieru priekšniekošanai partijā. Lai nāk kāds jaunāks,” saka Brigmanis, kuram padomā esot vairāki kandidāti.

Viens no viņiem ir “bijis gan pašvaldības vadītājs, gan Saeimas deputāts, gan ministrs, viņam ir bijusi zemnieku saimniecība, viņš pazīst drēbi, kā mēdz teikt. Vai šis cilvēks varētu vadīt partiju? Protams, varētu! Viņš ir gados jauns? Protams, jā! Vai viņš gribētu vadīt partiju? Nē, viņš to negrib. Viņu tas neinteresē”.

(L)

(Visited 31 times, 1 visits today)
(Visited 31 times, 1 visits today)

Atstāt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *