Vārda dienas svin:   |

facebook Twitter draugiem google youtube

Calko par savu debiju Lemānā: šī bija nenovērtējama pieredze

Latvijas autosportists Konstantīns Calko bija apmierināts ar savu debiju prestižajās Lemānas 24 stundu sacensībās, uzsverot, ka tā bijusi neatsverama pieredze.
Jau vēstīts, ka Calko kopā ar Miroslavu Konopku un Riku Brēgeru “ARC Bratislava” komandu aizveda līdz 20. vietai LMP2 ieskaitē, klases līderiem zaudējot 52 apļus. Sacensību kopvērtējumā “ARC Bratislava” ierindojās 46. vietā.

“Sākums bija ļoti sarežģīts. Mašīnu mocīja tehniskas problēmas un pirmajās stundās boksos pavadījām ļoti daudz laika. Jau tad bija skaidrs, ka par labu rezultātu necīnīsimies, taču nevienam galvā nebija doma par padošanos,” stāstīja Konstantīns Calko. “Pirmos apļus veicu pievakarē, bet jau naktī prototipa kokpitā pavadīju četras stundas. Pieļāvu arī nervus kutinošu kļūdu un ar ātrumu 270 km/h izslīdēju ārpus trases, taču viss atrisinājās veiksmīgi, bez nozīmīgiem bojājumiem spēkratam. Grūtākie apļi bija pēdējā sacensību nogrieznī, jo ārā valdīja svelme un man beidzās dzeramais ūdens. Turklāt praktiski negulētā nakts arī atstāja pamatīgu nogurumu.”

(L)

(Visited 17 times, 1 visits today)
(Visited 17 times, 1 visits today)

Atstāt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *