Vārda dienas svin:   |

facebook Twitter draugiem google youtube

Čiekurkalnieši satraukušies par TEC-1 vēsturiskās ēkas likteni

Čiekurkalna attīstības biedrību uztrauc TEC-1 vēsturiskās ēkas Rīgā, Viskaļu ielā liktenis.

Biedrība ir noraizējusies par pēdējā laikā Čiekurkalnā un citviet Latvijā novēroto “”buldozerizācijas” tendenci, kas ar milzu nevērību attiecas pret vēsturiskām ēkām, nolīdzinot tās līdz ar zemi”.

Saskaņā ar sociālajos tīklos AS “Latvenergo” pausto informāciju, uzņēmums plāno nojaukt Rīgas TEC-1 vēsturisko ēku. Uzņēmumā biedrībai skaidrots, ka Rīgas TEC-1 ēka netiek izmantota kopš 2005. gada, šobrīd tā ir bīstamā stāvoklī un nav paredzēts to turpmāk izmantot.

“Ņemot vērā apstākli, ka ēka vēl 12 gadus atpakaļ bija tādā kārtībā, kas to ļāva pilnvērtīgi ekspluatēt, rodas jautājums, kāpēc tā novesta līdz stāvoklim, kas uzskatāms par bīstamu? Vai šajā apstāklī nav saskatāma AS “Latvenergo” nolaidība un nesaimnieciskums?” atklātajā vēstulē valsts un Rīgas amatpersonām jautā biedrības pārstāvji.

Čiekurkalnieši aicina rast iespēju iepazīties ar būvekspertu atzinumu par Rīgas TEC-1 ēkas tehnisko stāvokli, kas līdz šim biedrībai nav izdevies. Tāpat viņi aicina “Latvenergo” nenojaukt ēku un izskatīt iespēju ēku izmantot citiem nolūkiem.

(L)

(Visited 41 times, 1 visits today)
(Visited 41 times, 1 visits today)

Atstāt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *