Vārda dienas svin:   |

facebook Twitter draugiem google youtube

«Daesh» izplata slepenu ziņojumu

Teroristu apvienība «Daesh» («Islāma valsts») izmanto slepenu ziņu ar kaķēnu attēliem, kuros redzams, kā pie zvēriņiem piestiprināts spridzeklis, ar nolūku savervēt «darbā» jauniešus, vēsta «Daily Mail».

Profesionāls britu speciālists no teroristu grupējuma «Daesh» izmanto kodētu ziņojumu, ar mērķi aicināt jauniešus pievienoties viņam Rākā.

Omārs Huseins, kurš iepriekš strādājis par apsargu britu lielveikalā «Morrisons», internetā publicējis attēlus, kuros redzams viņa kaķis ar spridzekļa jostu un granātu sev blakus.

Zem attēla viņš atstājis vēstījumu: «Pienāc tuvāk un es uzlaidīšu gaisā visu māju!». Otrā fotogrāfijā viņš granātu novietojis blakus guļošam kaķēnam.

Viņa nesenākie ziņojumi kodētā veidā parādījušies pat uz kokiem parkā.

Huseins internetā publicējis arī neskaitāmus attēlus, kuros redzama viņa dzīve Rākā. Vienā no savām publikācijām Huseins raksta, ka islāms nav tikai miera reliģija, tā ir miera, kara un naida reliģija kopā. Viņš raksta: «Jūsu kaimiņš, darba kolēģis, pastnieks, veikala pārdevējs, vai vienkārši uz ielas satikts svešs cilvēks ir ienīstams.»

Propagandu izstaro arī britu džihādistu blogs, kurā publicētas pamācības tiem, kas vēlas pievienoties «Daesh».

 

Pirmais Biznesa radio pēc apollo (G)

(Visited 50 times, 1 visits today)
(Visited 50 times, 1 visits today)

Atstāt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *