Vārda dienas svin:   |

facebook Twitter draugiem google youtube

Dell iepazīstina ar savu pirmo pilnīgi izturīgo planšetdatoru, kas paredzēts darbam skarbos apstākļos

Dell ir paziņojis par jauno Latitude 12 Rugged Tablet — savu pirmo pilnīgi izturīgo planšetdatoru, kas paredzēts drošam darbam visskarbākajos apstākļos. Jaunais planšetdators, kas var lepoties ar modernu dizainu un funkcionalitāti, ir jaunākais papildinājums novatoriskajai sērijai Dell Rugged, kas ietver hibrīdklēpjdatoru Latitude 12 Rugged Extreme ar apvēršamām virām, piezīmjdatoru Latitude 14 Rugged Extreme un piezīmjdatoru Latitude 14 Rugged.

Planšetdatoram Latitude 12 Rugged, kas īpaši konstruēts lietotājiem, kuriem ir nepieciešama izturīga un vienlaikus salokāma ierīce līdzņemšanai, ir 11,6 collu augstas izšķirtspējas tiešskata displejs, kurā attēls ir skaidri salasāms āra apstākļos un kurā daudzskārienu iespējas ir izmantojamas, nenovelkot cimdus. Lai nodrošinātu maksimālu veiktspēju visbargākajos temperatūras apstākļos, Rugged sērijas planšetdatoram ir ceturtās paaudzes termorežīma pārvaldība QuadCool™, kā arī jaudīgi un efektīvi piektās paaudzes Intel® Core™ M procesori. Rugged sērijas planšetdatora akumulatora darbības laiks ir līdz 12 stundām[i], un tam ir divi divelementu akumulatori, kurus var pārslēgt, neizslēdzot datoru.

Lai panāktu drošību un pārvaldāmību, Rugged sērijas planšetdatoriem ir arī 512 GB cietvielu disks, un tos var jebkurā vietā pievienot 802.11ac Wi-Fi tīklam. Kā papildiespēja tiek piedāvāta mobilās platjoslas un īpaši paredzētas GPS funkcija. Planšetdators sniedz visu datu un ierīces drošību, izmantojot Dell Data Protection risinājumus, tehnoloģiju Intel® vPro™ un uzticamo platformas moduli Intel TPM 1.2.Ir pieejamas arī nozarē progresīvākā Dell tehniskā atbalsta[ii] iespējas, tostarp ProSupport Plus personālajiem datoriem un planšetdatoriem — nozarē vienīgais pilnīgais atbalsta pakalpojums, kas apvieno prioritāru piekļuvi ekspertu sniegtam atbalstam, nejaušu bojājumu labošanu un profilaktisku, iepriekšparedzošu pārraudzību automātikai problēmu profilaksei un novēršanai.[iii]

Planšetdators lietotājiem nodrošina ne tikai lielāku mobilitāti jebkādos apstākļos, bet tam ir arī izturīga atsperkontakta dokošanas pieslēgvieta moduļu komponentu pievienošanai (ja tas nepieciešams) un iespēja izveidot savienojumu pārī ar paplašināmu ekosistēmu, tostarp ar galda dokstaciju, transportlīdzekļa dokstaciju un tastatūru. Rugged sērijas planšetdatoram paredzētajam pilna lieluma tastatūras pārsegam (papildaprīkojums) ir pielāgojams RGB izgaismojums un aizsardzība atbilstoši IP-65 novērtējumam, lai novērstu ūdens un putekļu iekļūšanu tastatūrā.

Dell Rugged ierīces ir ļoti svarīgas dažādās nozarēs, tostarp militārajām vajadzībām, avārijas un civilās drošības dienestiem, rūpniecības speciālistiem, zinātniekiem un pat pētniekiem. Ir svarīgi, lai Dell Latitude Rugged ierīces nodrošinātu nevainojamas datorlietošanas un mobilās iespējas, kas nepieciešams viņu darba izpildei,” teica Dell Rugged Products izpilddirektors un ģenerāldirektors Drū Mūrs (Drew Moore). “Neatkarīgi no tā, vai lietotājs ir avārijas dienesta darbinieks vai piedzīvojumu kārs ceļotājs, kas pirmo reizi cenšas sasniegt neskartas virsotnes, Dell planšetdators Latitude 12 Rugged ir būvēts tā, lai jebkurā vietā sniegtu viņiem nepieciešamo veiktspēju, neraizējoties par vides apstākļu radītajām grūtībām.”

 (Teksts: Dell)(L)

(Visited 77 times, 1 visits today)
(Visited 77 times, 1 visits today)

Atstāt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *