Vārda dienas svin:   |

facebook Twitter draugiem google youtube

‘Draugiem Group’ uzņēmums ‘Printful’ atvērs ražotni Rīgā

“Draugiem Group” drukas ārpakalpojumu uzņēmums “Printful” plāno atvērt jaunu ražotni Rīgā, tuvāko divu gadu laikā radot darbvietas 150 speciālistiem, informēja “Draugiem Group” pārstāvis Jānis Palkavnieks.
Kā stāstīja Palkavnieks, jaunajā ražotnē tiks nodrošināti gandrīz visi “Printful” pakalpojumi, tostarp tekstilizstrādājumu ražošana un apģērbu un interjera priekšmetu apdrukas darbi. Jaunā ražotne būs uzņēmuma ražošanas centrs Eiropā.

“Iepriekš mēs bažījāmies, vai no ražotnes Latvijā būs iespējams efektīvi veikt piegādes, bet sarunās ar “Latvijas Pastu”, DHL, “FedEx” un citiem piegādes uzņēmumiem mēs pārliecinājāmies, ka ir vērts riskēt. Jau šobrīd aktīvi meklējam speciālistus un ceram, ka Latvijas darba tirgū būs atsaucība un nebūs nepieciešams pārcelt ražotni uz citu Eiropas valsti. Jau tagad “Printful” biznesa stratēģiju un galvenās funkcijas, tostarp programmatūras izstrādi, veic Rīgas komanda, kā arī abās ASV ražotnēs ir vadītāji no Latvijas,” pauda “Printful” izpilddirektors Dāvis Siksnāns.

(L)

(Visited 21 times, 1 visits today)
(Visited 21 times, 1 visits today)

Atstāt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *