Vārda dienas svin:   |

facebook Twitter draugiem google youtube

«Fontes»: VID vadītājam ir jānodrošina ne tikai laba alga, bet arī rīcības brīvība

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) vadītājam ir jānodrošina ne tikai atbilstošs atalgojums, bet arī rīcības brīvība, šādu viedokli telefonintervijā Latvijas Televīzijas raidījumā “Rīta Panorāma” pauda personāla atlases firmas “Fontes” konsultante Inese Kamarūte. lsm.lv

Viņa vērtēja, ka VID ģenerāldirektora pašreizējā mēnešalga, kas ir 3417 eiro pirms nodokļu samaksas, nav atbilstoša šāda līmeņa vadītājiem. Ar šādu atalgojuma apmēru būs grūti atrast atbilstošu kandidātu VID vadībai, atzina Kamarūte, uzteicot finanšu ministres Danas Reiznieces-Ozolas (Zaļo un zemnieku savienība) priekšlikumu palielināt VID vadītāja atalgojumu.

Tomēr VID ģenerāldirektora amatam būtisks ir ne tikai atalgojums, bet arī rīcības brīvība. Proti, potenciālajiem VID vadītāja amata kandidātiem ir svarīgi saprast, cik brīvas rokas būs VID vadībai – kā varēs rīkoties un vadīt nodokļus administrējošo iestādi, atzīmēja Kamarūte.

Jau ziņots, ka koalīcijas partijas pirmdien, 29.augustā, plāno pieņemt lēmumu VID ģenerāldirektora atalgojuma jautājumā.

(Visited 29 times, 1 visits today)
(Visited 29 times, 1 visits today)

Atstāt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *