Vārda dienas svin:   |

facebook Twitter draugiem google youtube

Graudu vairumtirgotāja ‘Agerona’ apgrozījums pērn pieaug par 25,3%

Jelgavā reģistrētā graudu vairumtirdzniecības uzņēmuma SIA “Agerona” apgrozījums aizvadītajā gadā bija 43,473 miljoni eiro, kas ir par 25,3% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas zaudējumi bija 203 047, pretēji peļņai gadu iepriekš, liecina “Firmas.lv” informācija.

Uzņēmuma vadības ziņojumā norādīts, ka kompānijas rezultāts pagājušajā gadā ir vērtējams kā negatīvs, un to var izskaidrot ar klimatisko apstākļu dēļ piegādāto nekvalitatīvo produkciju, kam sekoja cenas kritums, un problēmas attiecībā pret pircējiem. Tāpat kompānijas finansiālo rezultātu negatīvi ietekmēja Ēģiptes valūtas vērtības kritums un līdz ar to pircējs, laužot līgumu, radīja lielus zaudējumus uzņēmumam.

Vienlaikus “Agerona” vadība uz nākotni raugās pozitīvi. Lai risinātu situāciju ar valūtas vērtības kritumu Ēģiptē, kompānija ir atradusi daudzus jaunus partnerus, kā arī paplašinājusi potenciālo pircēju loku. Tāpat “Agerona” ir kļuvusi par vienu no lielākajiem zirņu piegādātājiem Pakistānā, nodrošinot stabilu un regulāru sadarbību. “Stabila, spēcīga un profesionāla komanda spēs realizēt uzņēmuma mērķus un gūt plānoto peļņu 2017. gadā,” norādīts uzņēmuma vadības ziņojumā.

(L)

(Visited 26 times, 1 visits today)
(Visited 26 times, 1 visits today)

Atstāt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *