Vārda dienas svin:   |

facebook Twitter draugiem google youtube

Investējot 6,5 miljonus eiro, sākta Latvijas Starptautiskās skolas paplašināšana

Investējot 6,5 miljonus eiro, Piņķos ir uzsākti būvdarbi pie Latvijas Starptautiskās skolas (International School of Latvia) būtiskas paplašināšanas. Būvdarbus veiks akciju sabiedrība „BMGS”, un tie paredz gan papildu telpu izbūvi, gan arī pieguļošās teritorijas attīstīšanu. Projektu finansē banka Citadele ar kredītu 4 miljonu eiro apmērā.

„Lai arī esošā skolas ēka un telpas ir labā stāvoklī, tās vairs nespēj pilnvērtīgi nodrošināt skolas un skolēnu vajadzības. Skolas kopiena ir paplašinājusies, un līdz ar to izjūtam papildu telpu trūkumu, lai attīstītu un nodrošinātu daudzveidīgu programmu. Skolas paplašinājums ļaus turpināt uzlabot mūsu skolu,” stāsta Latvijas Starptautiskās skolas direktors Dr. Džordžs Robinsons (Dr. George Robinson). „Pēdējo mēnešu laikā man ir bijusi iespēja vērot jaunās ēkas dizaina tapšanu. Un jāatzīst – iecerētais dizains un kā konstrukciju, tā arī interjera kvalitāte šim projektam ir plānota ļoti augstā līmenī. Esmu gandarīts, ka pēc rūpīgā plānošanas procesa mēs varam uzsākt jaunās ēkas būvniecību.”

Jaunajā būvniecības kārtā paredzēts izbūvēt aktu zāli, mākslas centru, dizaina tehnoloģiju un zinātnes laboratorijas, siltumnīcu, multifunkcionālu sporta laukumu, uzlabotu rotaļu laukumu, īpašas telpas skolēniem ar speciālām vajadzībām, kā arī papildu mācību klases.

 

(Visited 14 times, 1 visits today)
(Visited 14 times, 1 visits today)

Atstāt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *