Vārda dienas svin:   |

facebook Twitter draugiem google youtube

Izmaiņas Reverta valdē

Akciju sabiedrība Reverta informē, ka no 2017. gada 30. jūnija darbu uzņēmumā pārtrauks valdes priekšsēdētāja Solvita Deglava. Atbilstoši akcionāru sapulces lēmumam, Revertas valde turpmāk strādās viena valdes locekļa sastāvā, un šos pienākumus uzņemsies līdzšinējā valdes locekle Ruta Amtmane.

Solvita Deglava uzsver: „Man ir pamats būt lepnai par paveikto – kopā ar Revertas darbinieku komandu no uzņēmumā atstātajiem vairāk nekā 4500 problemātiskajiem kredītiem esam atguvuši 754 miljonus eiro jeb 67 procentus. Šie skaitļi krietni pārsniedz cerēto, un tie pārsniedz vidējos rādītājus pasaulē. Mums atvēlētajā septiņu gadu darbības periodā esam pārdevuši arī aptuveni 1800 nekustamos īpašumus, atmaksājuši valsts galvoto 245 miljonu lielo sindicēto kredītu, kā arī ierobežotos noguldījumus un maksājumus par subordinētajām saistībām vairāku desmitu miljonu apjomā. Varu droši apgalvot, ka doto uzdevumu esam izpildījuši noteiktajā laikā un saprātīgā termiņā, un atbilstoši apstiprinātajam plānam jau drīzumā uzsāksim uzņēmuma likvidāciju.”

„Vēlos pateikties visiem darbiniekiem, ar kuriem kopīgi esam cīnījušies par katru centu, kā arī tiem, kuri mūs ir atbalstījuši šajā sarežģītajā un skarbajā darbā: uzņēmuma padomei, akcionāriem, sadarbības partneriem, pārraugošajām institūcijām un arī žurnālistiem, kuri ir regulāri informējuši sabiedrību par Revertas darbību,” uzsver Solvita Deglava.

Saskaņā ar LR Komerclikumu, šā gada 1. jūlijā, uzsākot uzņēmuma plānoto likvidāciju, valdes locekle Ruta Amtmane kļūs par Revertas likvidatori un uzņemsies visus nepieciešamos pienākumus, lai nodrošinātu uzņēmuma darbības beigšanu līdz 2017. gada beigām.

(Visited 13 times, 1 visits today)
(Visited 13 times, 1 visits today)

Atstāt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *