Vārda dienas svin:   |

facebook Twitter draugiem google youtube

Jau miljons saražotu ‘Porsche 911’ un 70% no tiem joprojām ir braucami

Tas ir braukšanai ikdienā piemērots leģendārs sporta automobilis un stila ikona, kas nepārprotami atspoguļo “Porsche” dizainu un būtību – “Porsche 911”. Šonedēļ Cufenhauzenā no montāžas līnijas noripojis miljonais šī automobiļa modelis – “Carrera S” īpašā virsbūves krāsā “Irish Green” ar vairākiem ekskluzīviem elementiem, kas veidoti pēc oriģinālā 1963. gada “Porsche 911” modeļa parauga. Šis divdurvju modelis joprojām ir stratēģiski svarīgākais uzņēmuma modelis, pateicoties kuram “Porsche” joprojām ir viens no pasaulē ienesīgākajiem automobiļu ražotājiem.

“Porsche” uzraudzības padomes priekšsēdētājs Volfgangs Porše ir piedalījies “Porsche 911” izstrādē jau no pirmās dienas: “Pirms 54 gadiem mums ar tēvu izdevās veikt pirmos braucienus pa Grosgloknera Alpu ceļu. Sēdēt “Porsche 911” toreiz bija tikpat patīkami kā tagad. Tas ir tādēļ, ka “Porsche 911” iemiesotās mūsu zīmola pamatvērtības šodien ir tikpat progresīvas kā pirmajā “Porsche 356″, kas tika izgatavots 1948. gadā.”

Ar “Porsche 911” tika radīta jauna automobiļu kategorija, un tas joprojām ir luksusa klases sporta automobiļu līderis. 2016. gadā vien visā pasaulē tika piegādāti 32 365 šī modeļa eksemplāri, kas ir vairāk nekā jebkad. Vairāku desmitu gadu garumā tam ir izdevies saglabāt savu ekskluzivitāti, un to iekāro ikviens automobiļu kolekcionārs.

(L)

(Visited 19 times, 1 visits today)
(Visited 19 times, 1 visits today)

Atstāt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *