Vārda dienas svin:   |

facebook Twitter draugiem google youtube

JAUNAIS XF SPORTBRAKE

JAUNAIS XF SPORTBRAKE ir veidots uz Jaguar XF apbalvotā dizaina un snieguma pamatiem, piešķirot tam nepārspējamu praktiskumu un daudzpusību.

MŪSDIENĪGS SKAISTUMS, PROGRESĪVS STILS

Jaunais XF ir stingrs un sportisks. Skaisti izteiktie izliekumi piešķir dzīvību tā pārliecības garam. Izteiksmīgais, stāvais režģis un dziļais dzinēja pārsega izliekums pastiprina šo ieceri. Visā virsbūves garumā sniedzas eleganta arka, kas kulminē pie izteiksmīgajiem, izliektajiem LED aizmugurējiem lukturiem ar F-TYPE iedvesmotu grafiku.

 

 

SEDANS VAI SPORTBRAKE

Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties izteiksmīgo biznesa klases sedanu vai stilīgi daudzpusīgo Sportbrake, XF piedāvā dinamisku braukšanas pieredzi.

NCAP PIECU ZVAIGŽŅU DROŠĪBAS NOVĒRTĒJUMS

Jaguar XF saņēmis maksimālo piecu zvaigžņu novērtējumu Euro NCAP 2015. gada drošības pārbaudēs.

XF guvis izcilus rezultātus visās – pieaugušo pasažieru, bērnu pasažieru, gājēju un drošības palīgsistēmu – kategorijās un ir viens no visaugstāk novērtētajiem modeļiem savā segmentā.

XF arī piedāvā virkni aktīvās drošības sistēmu, tostarp autonomo avārijas bremzēšanu, lai vēl vairāk uzlabotu satiksmes drošības līmeni.

Jaguar Care, kas iekļauts visos Jaguar XF modeļos, īpašniekiem piedāvā unikālu pieredzi bez rūpēm. Jaguar Care aptver 3 gadus un neierobežotu nobraukumu.

Informācija iegūta Jaguar.

(Visited 9 times, 1 visits today)
(Visited 9 times, 1 visits today)

Atstāt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *