Vārda dienas svin:   |

facebook Twitter draugiem google youtube

Jaunajos projektos “Domino” un “Midtown Apartments” trīsistabu dzīvokļiem īpaši izdevīgas cenas!

Viens no vadošajiem un aktīvākajiem jauno mājokļu projektu attīstītājiem Latvijā ir būvniecības uzņēmums «YIT Celtniecība». Ar viņu gādību un uz skandināviskām vērtībām balstīto darbību daudzi kvalitatīvi un pārdomāti mājokļi ir tapuši un top arī Rīgā. Pieci no tiem piedalās arī jauno projektu kampaņā «Karstie piedāvājumi». Piedāvājam iepazīt projetus «Riverstone Residence», «Priedes» un «Biķerziedi», kā arī izmantot īpašos cenu piedāvājumus trīsistabu dzīvokļiem projektos «Midtown Apartments» un «Domino».

“Midtown Apartments”: trīsistabu dzīvokļi par īpašu cenu – 125 000 EUR
Jaunais projekts “Midtown Apartments” ir elegants sešu stāvu daudzdzīvokļu nams, kas atrodas Rīgas vēsturiskajā centrā (Hospitāļu iela 39) un apvieno sevī vairākus pircējam nozīmīgus faktorus. Piemēram, ērtu atrašanās vietu, attīstītu infrastruktūru, sabiedriskā transporta pieejamību un mājokļa kvalitāti. Namā pieejami 67 vienas līdz četru istabu dzīvokļi platībā no 35 līdz 100 kvadrātmetriem, kas tiek piedāvāti ar pilnu iekšējo apdari, kvalitatīvu santehniku un modernu, Skandināvu stila dizaina interjeru. Izdevīgs piedāvājums – jauno projektu kampaņas “Karstie piedāvājumi” laikā “YIT Celtniecība” piedāvā trīsistabu dzīvokļiem īpašu cenu – 125 000 eiro!
“Midtown Apartments” ir saņēmis energoefektivitātes sertifikātu, kas nama iedzīvotājiem nozīmē lielākas ērtības – energoresursu taupībai nams ir aprīkots ar automātisku sistēmu, kas ļauj regulēt un uzskaitīt apkures patēriņu. Projekta iedzīvotājiem tiek nodrošināta apsardzes un drošības sistēma, pieejamas arī virszemes un pazemes autostāvvietas. Padomāts ir arī par brīvā laika pavadīšanas iespējām – pie projekta izveidota zaļā zona, kā arī bērnu laukums.

(L)

(Visited 30 times, 1 visits today)
(Visited 30 times, 1 visits today)

Atstāt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *