Vārda dienas svin:   |

facebook Twitter draugiem google youtube

Jaunākajā Kia Picanto pilsētas modelī akcentēta kvalitāte, tehnoloģijas un daudzpusība

Trešās paaudzes jaunākais Kia Picanto pilsētas modelis Eiropā būs pieejams pārdošanā no šī gada otrā ceturkšņa, ienesot jauneklīgas un enerģiskas vēsmas A-segmenta auto piedāvājumā. Šis modelis var lepoties ar jaunu, pārliecinošu dizainu un augstas kvalitātes jaunākajām tehnoloģijām salonā, piedāvājot pircējiem plašākas pielāgošanas iespējas, kā arī solot būt universālākais auto savā klasē.

Jauno Picanto būs iespējams izvēlēties ar vienu no trijiem benzīna dzinējiem, tostarp ar jauno 1,0 litra turbo benzīna tiešās iesmidzināšanas (T-GDI) sistēmu. Kad 2017.gada ceturtajā ceturksnī jaunais 1,0 litru T-GDI dzinējs nonāks pārdošanā, tas būs jaudīgākais dzinējs ar kādu jebkad aprīkots Picanto, un tā būs pirmā reize, kad šī mašīna aprīkota ar benzīna turbodzinēju.

Maikls Kols (Michael Cole), Kia Motors Eiropa galvenais izpilddirektors komentē: “Picanto ir viens no labāk pārdotajiem modeļiem pasaulē, un tam ir īpaši spēcīgs atbalstītāju loks šeit – Eiropā.”

“Mūsu klienti Eiropā ir teikuši, ka viņi mīl Picanto dizainu. Viņi mīl tā zemās ekspluatācijas izmaksas, pilsētai ērto, kompakto izmēru un plašo aprīkojuma pieejamību un cenas. Jaunais modelis saglabā šīs priekšrocības un piedāvā jaunu dinamikas un veiktspējas līmeni, kā arī ir papildināts ar jaunākajām tehnoloģijām un uzlabotu drošību. Tieši šo iemeslu dēļ mēs esam pārliecināti, ka jaunais Picanto palīdzēs mums turpināt attīstīt iesākto virzību un noturēt tirgus daļu šajā konkurētspējīgajā segmentā. ”

Kopš 2011. gada, kad tika uzsākta pašreizējās paaudzes Picanto pārdošana, visā pasaulē ir pārdoti vairāk nekā 1,4 miljoni spēkratu, no tiem 300 000 pārdoti Eiropā. Par spīti tam, ka auto dzīvesgājums salonos tuvojas beigām, Kia 2016. gadā pārdevis vairāk nekā 55 000 Picanto modeļus Eiropā, gadu no gada nodrošinot pārdošanas apjomu pieaugumu par 3%.

(L)

(Visited 40 times, 1 visits today)
(Visited 40 times, 1 visits today)

Atstāt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *