Vārda dienas svin:   |

facebook Twitter draugiem google youtube

Kādos interjera priekšmetos vērts investēt?

Virtuvē primārā investīcija – kvalitatīva virtuves tehnika

Virtuve jau izsenis ir mājas sirds, jo šeit, gatavojot vai pusdienojot, ģimene kopā pavada visvairāk laika. Tāpēc, ievācoties jaunā mājvietā, interjera dizainere iesaka primāri domāt par virtuves labiekārtošanu, īpašu uzsvaru liekot tieši uz kvalitatīvas virtuves tehnikas iegādi – izlietni, ūdens maisītāju, ledusskapi, trauku mazgājamo mašīnu, plīti. Vērts piedomāt arī pie virtuves darba virsmas. Šīs lietas tiks izmantotas diendienā, tāpēc to kvalitātei ir izšķiroša nozīme. Turklāt, ņemot vērā pēdējo gadu tendences interjera dizainā, dažādu virtuves tehniku ieteicams iebūvēt, vairāk akcentējot tieši virtuves mēbeles.

Attēlu rezultāti vaicājumam “small kitchen”

Viesistabā izšķiroša nozīme gaismai
Gaisma mājoklī palīdz radīt noskaņu, ievieš mājīguma un siltuma sajūtu. Tāpēc, iekārtojot viesistabu, ļoti būtiski izvēlēties telpai piemērotus un kvalitatīvus apgaismes ķermeņus. Ne mazāk svarīgi viesistabā ir aizkari vai žalūzijas. Pareiza aizkaru izvēle var palielināt telpu, turpretī nepareiza – samazināt.
Tā kā viesistaba ir telpa, kurā pulcējas draugi, sanāk kopā ģimene, investīcija labā dīvānā un krēslos nu jau kļuvusi par tradīciju, kas atmaksājas. Nereti dzīvojamajā istabā ģimenes sāk tieši ar dīvāna izvēli, kam pēcāk pakārto pārējo telpas interjeru.

Attēlu rezultāti vaicājumam “living room”
Bērnistaba – vieta fantāzijām
Bērnu istabas caurmērā atšķiras no pārējām guļamistabām un telpām. Iekārtojot šo istabu, noteikti ir jāļauj vietu fantāzijai. Bērnistabā ieteicams iegādāties kvalitatīvu mantu kasti, kā arī paredzēt spēļu stūrīti, kurā bērniem ir vaļa celt leļļu pilis vai rīkot auto sacensības.

Attēlu rezultāti vaicājumam “child room”

Guļamistabā neiztikt bez kvalitatīva gultas matrača
Mūsdienās guļamistaba kalpo kā telpa mieram un gulēšanai, tāpēc, iekārtojot guļamistabu, noteikti vērts investēt kvalitatīvā gultas matracī, jo tas noteiks miega kvalitāti un uzkrātās enerģijas daudzumu nākamajai dienai. Tāpat, ja dzīvojamā platība neatļauj ierīkot atsevišķu garderobi, jāpārdomā, kā ierīkot ietilpīgu un pārdomātu drēbju skapi.

Attēlu rezultāti vaicājumam “bedroom”

(Visited 15 times, 1 visits today)
(Visited 15 times, 1 visits today)

Atstāt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *