Vārda dienas svin:   |

facebook Twitter draugiem google youtube

Ķekavas pašvaldība bezmērķīgi par 299 tūkstošiem eiro nopērk graustu, vēsta ‘de facto’

Ķekavas novada pašvaldība, nezinot, ko ar to iesākt, pērn par 299 tūkstošiem eiro nopirka nolaistu ēku ciemata centrā, vēsta Latvijas Televīzijas raidījums “de facto”.
Pagājušā gada septembrī īsā laika sprīdī Ķekavas novada dome sagatavoja lēmumu, un lielā steigā par 299 000 eiro nopirka nolaistu ēku Ķekavas centrā. Steigas iemesls – ēkas īpašnieks atradis pircēju, un piedāvā pašvaldībai izmantot pirmpirkuma tiesības. Kādiem mērķiem to lietos, pašvaldība izdomāja tikai pēc pirkuma.
Telpas ir ļoti sliktā stāvoklī, izdemolētas, no ēkas var izmantot tikai grīdu, griestus un sienas, lai ēka funkcionētu, visas sistēmas jāizbūvē no jauna – tādus secinājumus šī pati Ķekavas dome izdarīja 2015.gada pavasarī, kad tā pētīja, vai ēku varētu iegādāties mākslas skolas vajadzībām. Tobrīd ēkas īpašnieks Oļegs Dudarenoks bija nosaucis cenu – 250 tūkstoši eiro. Pašvaldība tobrīd uzskatīja, ka tai ēku nevajag. Deputātiem bijušas aizdomas par šo piedāvājumu, taču deviņi deputāti balsoja par telpu pirkšanu. Dome samaksāja par piecdesmit tūkstošiem vairāk, nekā pārdevējs prasīja vēl gadu iepriekš, kā arī viennozīmīgi nezinot, kam īsti ēku izmantos.

(L)

(Visited 58 times, 1 visits today)
(Visited 58 times, 1 visits today)

Atstāt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *