Vārda dienas svin:   |

facebook Twitter draugiem google youtube

Kenijas lidosta: “Air France” lidmašīnā atrasts spridzeklis

«Air France» lidmašīna šodien veikusi piespiedu nolaišanos Kenijā, jo aviolainera tualetē atrasts spridzeklis, vēsta «Reuters».

Policijas amatpersona aģentūrai AP pastāstījusi, ka kāds pasažieris tualetē atradis ierīci, kas izskatījusies kā hronometrs. Viņš par to informējis lidmašīnas apkalpi, kas savukārt šo informāciju nodevuši pilotiem.

Kāds no pasažieriem pastāstījis, ka apkalpe pasažierus informējusi, ka tiks veikta nolaišanās tehnisku iemeslu dēļ. Lidmašīnā esošie cilvēki pilnībā saglabājuši mieru.

Lidmašīna veikusi ārkārtas nosēšanos Kenijā un pasažieri evakuēti pa tās avārijas izejām.

Kenijas Mombasas lidostas pārstāvji paziņojuši, ka «Air France» lidmašīnā atrasts spridzeklis. Atgādinām, ka svētdienas rītā lidmašīna veica piespiedu nosēšanos Kenijā.

Reiss AF 463, kurā bija 459 pasažieri un 14 apkalpes locekļi, atradās ceļā no Maurīcijas uz Parīzi, taču tā veikusi ārkārtas nosēšanos Kenijas lidostā Mombasas pilsētā.

Francijā joprojām ir paaugstināts terorisma līmenis pēc 13.novembrī notikušajām apšaudēm Parīzē, kurās dzīvību zaudēja 130 cilvēki. Sīrijas teroristiskais grupējums «Daesh» paziņojis, ka terorakti ir atbilde par Francijas veiktajām militārajām darbībām Sīrijā.

 

Pirmais Biznesa radio pēc TVNET/Reuters (G)

(Visited 43 times, 1 visits today)
(Visited 43 times, 1 visits today)

Atstāt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *