Vārda dienas svin:   |

facebook Twitter draugiem google youtube

Ķīnas “Porsche Macan” klons maksās 14 000 eiro

Ķīnas kompānija “Zotye” atklājusi rietumu presē par “Porsche Macan” klonu iesauktā modeļa “SR9” cenu. Bāzes versijā tas maksās 100 000 juaņu (mazliet vairāk par 14 000 eiro).

Ķīnas dubultnieka cena ir patiešām šokējoša, turklāt motortelpā tam iebūvēts gana sprigans benzīna turbo motors ar 190 Zs jaudu. Tiesa, Zotye SR9 ir komplektēts ar sešu pakāpju manuālo kārbu (“robots” ar stūres ātruma pārslēgiem par piemaksu) un priekšējo riteņu piedziņu, kamēr Porsche Macan jau no rūpnīcas tiek piegādāts ar pilnpiedziņu un 8 pakāpju automātisko pārnesumkārbu. Arī salona apdares materiālu kvalitātē ķīniešiem ar vācu ražojumu paspēkoties neizdosies, toties Zotye SR9 ir lielāks multimediju sistēmas ekrāns.

Salīdzinājumam – Vācijā Porsche Macan bāzes modelis (250 Zs; 8AK) maksā 57 700 eiro, bet visu pārējo versiju cenas pārsniedz 60 000 eiro.

Visdārgākā Zotye SR9 versija būs komplektēta ar deviņu collu skārienjutīgu multimediju sistēmas ekrānu, ciparu mērinstrumentu paneli, sistēmām, kas kontrolēs riepu spiedienu, brīdinās par šķēršļiem aklajā zonā un izbraukšanu no savas joslas, informēs par notiekošo automašīnas tuvumā ar 360 grādu video novērošanas sistēmas palīdzību.

Zotye SR9 tirdzniecība sāksies tuvākajā laikā.

(Visited 27 times, 1 visits today)
(Visited 27 times, 1 visits today)

Atstāt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *