Vārda dienas svin:   |

facebook Twitter draugiem google youtube

Ko par tevi stāsta nedēļas diena, kurā tu piedzimi?

Cilvēki, kuri dzimuši pirmdienā: pretrunīgums un uzticība

Cilvēkus, kuri ir dzimuši pirmdienā, pārvalda Mēness. Šaubas un apjukums – tās ir šo cilvēku galvenās rakstura iezīmes. Daudzi no viņiem nespēj tikt pāri savas dvēseles pretrunām, tāpēc dzīvē nesasniedz tik daudz, cik varētu.

Emocionālajā un atklātības jomā viņiem nav līdzīgu. Šie cilvēki ir ļoti komunikabli. Viņiem ir izteikta fantāzija, kuru viņi ne vienmēr atklāj pārējiem.

Šie cilvēki viegli pielāgojas apkārtējai videi un situācijām. Sev blakus vēlas spēcīgu personību, tāpēc dažreiz cieš no vientulības, jo ne visi cilvēki vēlas uzņemties atbildību par otra cilvēka dzīvi. Attiecībās novērtē siltumu un komfortu, kā arī ir ļoti uzticīgi partnerim.

Cilvēki, kuri dzimuši otrdienā: neatlaidība un ambīcijas

Otrdienā dzimušie dzīvo Marsa (cīnītāju planētas) aizgādībā. Šo cilvēku raksturs atšķiras ar neatlaidību, uzstājību un dažreiz arī agresiju. Šie cilvēki gan mēdz šaubīties par savu taisnību un savu lēmumu pareizību. Otrdienā dzimušajiem ir nepieciešams apkārtējo atbalsts.

Par šiem cilvēkiem bieži saka „vispirms dara, pēc tam domā”. Attiecībās harmonija būs tad, ja partneris būs maigs, neuzbāzīgs un labvēlīgi noskaņots cilvēks.

Cilvēki, kuri dzimuši trešdienā: nesteidzīgums un neatlaidība

Trešdienas cilvēkus vada Merkūrs. Viņi gūst panākumus zinātnē, biznesā, mīl mācītes un gūt jaunu pieredzi. Tikai visbiežāk viņi izskatās pēc ļoti konservatīviem cilvēkiem. Noteikti ne tādiem, kas gatavi piedzīvojumiem.

Šādi cilvēki ir ļoti uzstājīgi un jau kopš bērnības sapņo gūt panākumus (un dzīves laikā plūst pretī savam mērķim). No šādas paredzamas un saplānotas dzīves daudzi no viņiem ar laiku nogurst. Tajā brīdī notiek „īssavienojums” un viņi atlaiž vaļā visu enerģiju, kas viņos uzkrājusies. Pēc tam gan viss atkal atgriežas vecajās sliedēs.

Par jūtām šeit nav jēgas runāt. Šiem cilvēkiem laulības ir bīstama lieta. Viņiem ir jābūt iespējai laiku pa laikam atiet malā no attiecībām, jo tikai tad esošās attiecības būs labas un stabilas.

Cilvēki, kuri dzimuši ceturtdienā: secīgums un līderība

Jupiters vada tos, kas dzimuši ceturtdienā. Šiem cilvēkiem ir raksturīgas lieliskas organizatoriskās spējas. Viņi gūst panākumus politikā un vadības jomā. Pie šādiem cilvēkiem „līp” vājāki, kas atkal stiprina ceturtdienā dzimušā līdera dotības.

Kā negatīvās īpašības varētu minēt viņu aizkaitinājumu un stūrgalvību, kura dažkārt nonāk līdz apsurdam. Ģimenes dzīvē viņi ir varas kāri un ne vienmēr paciešami. Bet šiem cilvēkiem ir arī sava loģika un lietu secīgums.

Cilvēki, kuri dzimuši piektdienā: vieglprātība un dzīvesprieks

Šos cilvēkus spēcīgi ietekmē Venēra. Viņa cilvēkus apveltī ar spēju mīlēt un tapt mīlētiem. Šie cilvēki no dzīves gūst baudu. Viņiem nepatīk ciešanas, tāpēc cenšas turēt galvu augšā. Viņi ir optimistiski, dzīvespriecīgi un ļoti apburoši. Šo cilvēku raksturā ir novērojams rotaļīgums un nenopietnība.

Mājās piektdienā dzimušie rada mājīgu atmosfēru, kā arī ap sevi pulcē tuvākos un mīļākos cilvēkus. Šos cilvēkus nevar piesaitēt. Viņiem ir jādod brīvība, jo tikai tad viņi sniegs mīlestību gan mājiniekiem, gan draugiem. Izteikti greizsirdīgie ilgi ar šādu cilvēku kopā nevarēs būt.

Cilvēki, kuri dzimuši sestdienā: intelekts un mīlestība pret darbu

Saturns sestdienā dzimušos ņem savā aizgādībā. Viņi ir spēcīgi cilvēki, kuri dzīvē var izturēt daudz pārbaudījumu. Viņus raksturo liela mīlestība pret darbu, talants un izcils prāts. Plūstoša un mierīga dzīve – lūk, ko sestdienā dzimušie novērtē.Viņiem nepiestāv priekšnieka loma.

Sestdienā dzimušajiem ne vienmēr veicas privātajā dzīvē, jo viņi uzskata laulību par galējo attiecību mērķi un pēc tam vairs neko daudz nedara un necenšas uzlabot. Viņiem ir nepieciešama stabilitāte un miers gan mājās, gan darbā, jo tikai tad viņi var būt patiesi laimīgi. Brieduma gados viņi jūtas daudz labāk, nekā jaunībā.

Cilvēki, kuri dzimuši svētdienā: bezrūpīgums un veiksme

Svētdienā dzimušajiem vienmēr ir silti, jo viņi ir Saules aizgādībā. Enerģiski un veiksmīgi. Par šādiem cilvēkiem saka, ka viņi ir „laimes lutekļi”. Patiesībā, viņus nereti piemeklē nelaimes. Kāpēc? Tāpēc, ka viņiem patīk bezrūpīgs dzīvesveids, un viņi nemaz necenšas domāt par stabilu nākotni.

Raksturā parādās arī slinkums, kā arī viņiem nav nekādas vēlmes realizēt sevi ģimenes un profesionālajā jomā. Viņi savā dzīvē var palaist garām daudz lielisku iespēju.

Svētdienā dzimušos ir jāaudzina stingri – ir jāpieradina pie darba un jāpalīdz nākotnes profesijas izvēlē. Tikai tādā gadījumā viņi var kļūt laimīgi un veiksmīgi. Galvenais uzdevums – satikt gudru un prasīgu partneri ar valdonīgu raksturu.

(Visited 7 times, 1 visits today)
(Visited 7 times, 1 visits today)

Atstāt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *