Vārda dienas svin:   |

facebook Twitter draugiem google youtube

Konkursa “Nekustamā īpašuma aģents 2017” uzvarētāji: īstie cilvēki īstajā vietā

Konkursa «Nekustamā īpašuma aģents 2017» uzvarētāji: Konstantīns Ķiuka, Inga Miglāne-Ābele un Edgars Švecs ir īsti sava aroda patrioti, ir lepni par piederību šai «cunftei» un ir gatavi celt šī amata prestižu, bet uzvara konkursā «Nekustamā īpašuma aģents 2017» apliecina, ka viņi ir īstie cilvēki īstajā vietā.

Jau ziņojām, ka 9. martā svinīgā pasākumā tika godināti konkursa “Nekustamā īpašuma aģents 2017” izcilākie nozares profesionāļi. Pēc trim konkursa kārtām un sīvas konkurences apstākļos veiksmīgi paveiktiem sarežģītiem pārbaudījumiem žūrija no 100 konkursantiem par Latvijas 2017. gada labāko nekustamo īpašumu (NĪ) aģentu atzina Konstantīnu Ķiuku no “Royal Estate”, 2. vietu ieņēma Inga Miglāne-Ābele no kompānijas “Kivi Real Estate”, bet konkursā “bronzu” izcīnīja Edgars Švecs no “ImperioEstate”.

Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicināja uz ekspresintervijām trīs labākos īpašumu aģentus, lai tie iepazīstinātu ar sevi un padalītos atmiņās par piedalīšanos konkursā.
Konstantīns Ķiuka, “Royal Estate” vadītājs un galvenais nekustamo īpašumu speciālists, nāk no būvinženieru ģimenes, un no mazotnes ir bijis pietuvināts būvniecības nozarei (starp citu, pirmo kabatas naudu arī pelnīja šajā nozarē). Pēc Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas beigšanas 2006. gadā uzsāka studijas Banku augstskolā. Studiju laikā Konstantīns meklēja darbu bankās, taču tēvs piedāvāja darbu celtniecībā ar piecreiz lielāku atalgojumu (tas bija celtniecības buma laikā), un Konstantīns “atgriezies pie saknēm”.

Būvniecībā viņš nostrādāda gadu, bet tad saprata, ka tas nav viņa sirdsdarbs un kardināli mainīja dzīvi. “Strādāju lielveikalos par preču prezentētāju, biju biļešu kontrolieris lielos pasākumos, redaktors un tulks izklaides interneta portālā, pat mēnesi Dienvidkorejā filmējos kara filmā, tēlojot karavīru cīņās ar japāņiem. Mans sešgadīgais dēls, skatoties fotogrāfijas no filmēšanas, kas bija ļoti autentiskas kara laukam, ilgu laiku bija pārliecināts, ka tētis ir bijis karavīrs un piedalījies karā,” smejot saka konkursa uzvarētājs.

Atgriežoties Latvijā, Konstantīns sava dzīvokļa namīpašniecei izlīdzēja ar dzīvokļa iznomāšanu un tad saprata, ka šis darbs viņam padodas, patīk, un, ka tas var sniegt labumu citiem. Konstantīns iestājās darbā nelielā NĪ uzņēmumā, kur apguva aroda pamatus, pēc tam gadu sadarbojās ar “Imperio Estate” dzīvokļu platību segmentā. “Tai laikā daudz nopelnīto līdzekļu ieguldīju savā izglītībā, šķiet, ka esmu bijis arī LANĪDA kursu biežākais apmeklētājs. Tur mani pamanīja “Kivi” vadītājs un uzaicināja strādāt pie viņiem ar komercplatībām,” saka Konstantīns, piebilstot, ka augsti novērtē gan “Kivi”, gan “Imperio Estate” uzņēmumu līmeni, pieredzi un zināšanas, ko tajos guva. Kopumā savu sešu gadu pieredzes laikā par nekustamo īpašumu aģentu Konstantīns novadīja vairāk nekā 200 darījumu ar kopējo platību virs 12 tūkst. m².

Jau četrus gadus Konstantīns ir sava NĪ uzņēmuma “Royal Estate” vadītājs, taču pēc konkursa viņš ir saņēmis piedāvājumus no vairākiem lielākiem uzņēmumiem pievienoties tiem kādā vadošā amatā. “Tāpēc pašlaik esmu savas turpmākās attīstības dilemmas priekšā: vai turpināt veidot un attīstīt savu uzņēmumu, vai doties strādāt citā uzņēmumā ar lielākiem izaicinājumiem un iespējām.”

Jau janvārī, kad LANĪDA intervēja Konstantīnu par iespaidiem, kādus viņš guva pērn, piedaloties konkursā un iegūstot 3.vietu, viņš teica: “Labprāt šo titulu šogad nomainīšu uz uzrakstu “Gada aģents 2017 – 1. vietas ieguvējs!” Un tas viņam patiešām izdevās! “Šogad konkursā piedalījos jau ar zināmu pieredzes bagāžu no iepriekšējā gada, un biju sapratis, ka ir cītīgāk tam jāsagatavojas. Esmu gandarīts par to, ko izdarīju, un jūtu, ka piedalīšanās konkursā ir pavērusi man lielākas iespējas personiskai izaugsmei, palīdzējis apzināt savus spēkus, ka spēju sasniegt izvirzītos mērķus, un deva stimulu augt un attīstīties arī turpmāk,” saka “Nekustamo īpašumu aģents 2017” Konstantīns Ķiuka.

(L)

(Visited 36 times, 1 visits today)
(Visited 36 times, 1 visits today)

Atstāt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *