Vārda dienas svin:   |

facebook Twitter draugiem google youtube

Kooperatīvajai sabiedrībai ir jāveic pāreja uz eiro līdz 2016.gada 30.jūnijam

Uzņēmumu reģistrs atgādina, ka kooperatīvajai sabiedrībai, kuras statūtos noteiktais minimālais pamatkapitāla apmērs un pajas nominālvērtība ir izteikta latos, ir jāveic pāreja uz eiro līdz 2016.gada 30.jūnijam, piesakot Uzņēmumu reģistram statūtu grozījumus, kas paredz minimālā pamatkapitāla apmēra un pajas nominālvērtības denomināciju no latiem uz eiro.

Ja kooperatīvā sabiedrība veic tikai statūtos noteiktā minimālā pamatkapitāla apmēra un pajas nominālvērtības denomināciju no latiem uz eiro, biedru kopsapulce pieņem lēmumu par statūtu grozījumiem ar vienkāršo balsu vairākumu.

Jāatgādina, ka saskaņā ar Kooperatīvo sabiedrību likuma pārejas noteikumiem, veicot pamatkapitāla pārreģistrāciju līdz 2016.gada 30.jūnijam kooperatīvā sabiedrība ir atbrīvota no valsts nodevas maksas, kā arī  maksas par uzņēmumu reģistra žurnālā ierakstīto ziņu publicēšanu oficiālajā izdevumā „Latvijas Vēstnesis”.

Vairāk informācijas par kooperatīvo sabiedrību pamatkapitāla denomināciju, atrodama interneta vietnes  www.ur.gov.lv sadaļā „Eiro ieviešana”.

(Teksts: Uzņēmumu reģistrs)(L)

(Visited 278 times, 1 visits today)
(Visited 278 times, 1 visits today)

Atstāt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *