Vārda dienas svin:   |

facebook Twitter draugiem google youtube

Krāpnieciskā vietne ‘crazydeal.lv’ pārtraukusi darbību

Interneta vietne “crazydeal.lv”, par kuru Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC) saņēmis 105 patērētāju sūdzības, martā beigās pārtraukusi savu darbību.

Igaunijas komersantam “Crazydeal Group” piederošā vietne nepildīja savus pienākumus, proti, nepiegādāja preces un neatmaksāja patērētāju samaksāto naudu. PTAC arīdzan neparedz, ka uzņēmums to varētu darīt nākotnē.

PTAC un Eiropas Patērētāju informēšanas centrā saistībā ar patērētāju pasūtījumiem “crazydeal.lv” saņemtas 105 sūdzības. Tāpat institūcijas sniegušas vairāk nekā 100 konsultācijas, atbildot uz patērētāju zvaniem un elektroniskajām vēstulēm.

Patērētāji sūdzējušies, ka interneta vietnē pirktās preces nepiegādā kuponos norādītajā termiņos, kā arī atliek piegādi uz vēlāku laiku. Tad seko uzņēmuma paziņojums par darījuma anulēšanu un naudas atmaksāšanu 14 dienu laikā. Tomēr atmaksu par pirkumiem, kuru vērtība svārstās no 15 līdz 100 eiro, “Crazy deal” neveic.

Pēc Eiropas Patērētāju informēšanas centra iesaistes izdevies atrisināt 25 sūdzības – komersants naudu patērētājiem atmaksājis. Taču kopš februāra atmaksu uzņēmums, kurš janvārī tika iekļauts Igaunijas Patērētāju tiesību aizsardzības padomes (IPTAP) “melnajā sarakstā”, maksājumus pārtraucis.

(L)

(Visited 43 times, 1 visits today)
(Visited 43 times, 1 visits today)

Atstāt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *