Vārda dienas svin:   |

facebook Twitter draugiem google youtube

Krievija aizliedz zivju importu caur Lietuvu

Krievijas pārtikas uzraudzības iestāde 15.decembrī noteikusi aizliegumu valstī caur Lietuvas teritoriju ievest zivju produkciju. Aizliegums noteikts nedēļā pēc tam, kad Lietuva nolēma iesviest ceļa nodevu Krievijas autopārvadātājiem.

Kā vēsta Delfi.lt, Krievijas Federālais Veterinārās un fitosanitārās uzraudzības dienests noteicis, ka valstī netiks ielaistas kravas ar zivju produkciju no trešajām valstīm, kas izkrauta un uzglabāta Lietuvā. Vienīgais izņēmums attiecas uz precēm, kas vestas cauri Lietuvas teritorijai, bet nav tikušas atvērtas.

Kā pamatojumu jaunajam aizliegumam Krievijas iestāde min vērtējumu, ka tranzīta kravu izsekošana Lietuvā nav pietiekami caurskatāma.

Jau vēstīts, ka saskaņā ar Lietuvas valdības rīkojumu Krievijas autopārvadātājiem, kuri izmanto Lietuvas ceļus, sākot no 21.decembra, būs jāmaksā ceļa nodeva. Lēmumu valdība pieņēmusi, atbildot Krievijai, kura savā teritorijā ieviesusi līdzīgu nodevu Lietuvas autopārvadātājiem.

Līdz 2016.gada februārim Krievijas autopārvadātājiem Lietuvā būs jāšķiras no 0,02 eiro par kilometru, bet no marta likme divkāršosies.

 

Pirmais Biznesa radio pēc BNN (G)

(Visited 48 times, 1 visits today)
(Visited 48 times, 1 visits today)

Atstāt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *