Vārda dienas svin:   |

facebook Twitter draugiem google youtube

Krievijas uzņēmējs interesējas par ‘Latvijas gāze’ un ‘Conexus Baltic Grid’ akciju iegādi

Krievijas uzņēmējs, starptautiskās grupas “Areti” (iepriekš “Itera”) īpašnieks Igors Makarovs interesējas par SIA “Itera Latvija” piederošajām akcijām AS “Latvijas gāze” un AS “Conexus Baltic Grid”, apliecināja “Itera Latvija” valdes priekšsēdētājs Juris Savickis.

Viņš atzina, ka Makarovs ir viens no pretendentiem uz “Itera Latvija” piederošajām akcijām. Kurš kuru uzrunājis par iespējamu darījumu, Savickis neatklāja, atzīmējot, ka Makarovu pazīst jau aptuveni 20 gadus un pagaidām sarunas vēl ir sākuma līmenī.

Taujāts, vai atbilstoši Enerģētikas likuma prasībām Makarovam būtu iespēja iegādāties akcijas gan “Latvijas gāzē”, gan “Conexus Baltic Grid”, Savickis atbildēja, ka patlaban tas tiek pētīts. Tāpat vēl nav skaidrības, vai iegādātas varētu tikt tikai pašas akcijas uzņēmumos vai arī visa “Itera Latvija”.

Savukārt iespējamo darījuma cenu Savikcis neatklāja, vien norādot, ka runa ir par summām aptuveni tādā līmenī, kāds iepriekš izskanējis publiskajā telpā. “Plus, mīnus 5%,” viņš piebilda.

(L)

(Visited 9 times, 1 visits today)
(Visited 9 times, 1 visits today)

Atstāt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *