Vārda dienas svin:   |

facebook Twitter draugiem google youtube

Kurpnieks Itālijā radījis 24 karātu zelta kurpes

Itālijas pilsētā Turīnā dzīvojošais kurpnieks Antonio Vietri radījis kurpes, kurās izmantots 24 karātu zelts. Šādā veidā kurpnieks cer piesaistīt bagātus pircējus no Persijas līča valstīm.

Vietri piedāvā zilas vai melnas zamšādas vīriešu mokasīnus, kuru augšpuse izrotāta ar zeltu – to cena ir apmēram 25 tūkstoši eiro.

Viņš pašlaik strādā arī pie sieviešu kurpju līnijas – viena pāra cena varētu sasniegt pat 30 tūkstošus eiro. Šajā luksusa kolekcijā dāmas augstpapēžu kurpes varēs izrotāt arī ar pērlēm un dimantiem.

Kurpnieks viena apavu pāra cenā iekļāvis arī piegādi ar helikopteru un īpaši pagatavotu melnu, lakotu kurpju kasti. Katra apavu pāra pagatavošanā izmantoti 230 grami zelta, savukārt to saimnieka pēdas izmērs tiek noteikts ar 3D skenera palīdzību.

«Visgrūtāk bija atrast balansu starp zelta izturīgumu un kurpes lokanību. (..) Ja kurpe ir pārāk viegla, zelts locīsies. Ja kurpe būs pārāk smaga, tas sāpēs,» vīrietis stāstījis ziņu aģentūrai «France Presse».

Vietri piedāvā arī kurpes, kuras nerotā zelts – to cena ir no 250 eiro.

Zelta kurpju darinātājs ir tikai viens no itāļu amatniekiem, kuri cer gūt peļņu un atpazīstamību bagātajās arābu valstīs, piemēram, Apvienotajos Arābu Emirātos, Saūda Arābijā un Katarā.

(L)

(Visited 29 times, 1 visits today)
(Visited 29 times, 1 visits today)

Atstāt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *