Vārda dienas svin:   |

facebook Twitter draugiem google youtube

‘Laimu’ no Miera ielas pārcels uz jaunu ražotni; investīcijas – vismaz 15 miljoni eiro

“Orkla Confectionery & Snacks Latvija” plāno būvēt jaunu un multifunkcionālu ražotni Latvijā, pārceļot uz to ražošanu no pašreizējās “Laimas” ražotnes Miera ielā.
Ražotnes būvniecībā plānots ieguldīt vairākus miljonus eiro, taču precīzs investīciju apmērs atkarīgs no ražotnes atrašanās vietas.

Mikša portālam “Delfi” skaidro, ka pašlaik tiek izpētītas divas iespējas – jauno ražotni būvēt pašreizējās “Staburadze” ražotnes teritorijā Rīgā, Artilērijas ielā, vai arī kaut kur Rīgas tuvumā. “Kamēr nav pieņemts lēmums par jaunās ražotnes būvniecības vietu, nav iespējams precīzi pateikt investīciju apmērus. Taču aptuveni tie varētu būt vismaz 15 miljoni eiro, ja ražotne tiks celta “Staburadzes” teritorijā, savukārt, ja tā tiks celta Rīgas tuvumā, investīcijas būs daudz lielākas,” viņa min.

“Šis ieguldījums papildinās “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” investīcijas, kas pēdējo divu gadu laikā sasniegušas vairāk nekā 10 miljonus eiro, padarot šo par vienu no lielākajiem ieguldījumiem pārtikas ražošanas nozarē Latvijā,” uzsver “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” valdes priekšsēdētājs Eriks Smits-Hansens.

(L)

(Visited 16 times, 1 visits today)
(Visited 16 times, 1 visits today)

Atstāt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *