Vārda dienas svin:   |

facebook Twitter draugiem google youtube

Latvieši dosies moto ekspedīcijā uz Austrāliju

Pieredzējuši latviešu moto ceļotāji 2018.gadā plāno doties moto ekspedīcijā «2 Rati 2 Kontinenti» uz Austrāliju un Āziju. Šī ceļojuma gaitā ekspedīcijas dalībnieki paredz ar saviem, uz Austrāliju nosūtītajiem, motocikliem veikt aptuveni 30 000 km garo mājupceļu līdz pat Latvijai.

Sīkāk par ekspedīciju tās dalībnieki informēs 7.aprīlī, speciālā preses konferencē Latvijas Televīzijā. Ceļojuma izziņošanas laiks nav izvēlēts nejauši un sakrīt ar dienu, kad tiek filmēts raidījuma «Gudrs vēl gudrāks» sezonas noslēgums. Jau iepriekšējos ceļojumos ekspedīcijas vadītājam Mārtiņam Silam un viņa ceļojumu komandai (tautā sauktiem par Brīvskolotājiem) ir izveidojusies cieša sadarbība ar Latvijas skolēniem un šo skolu auditorijai paredzēto Latvijas televīzijas raidījumu. Atrodoties ceļā, tiek filmēti video jautājumi raidījuma «Gudrs vēl gudrāks» dalībniekiem un nosūtīti tā veidotājiem spēles ģeogrāfiskās sadaļas papildināšanai. Izziņojot gaidāmo ekspedīciju vienlaikus ar raidījuma 3.sezonas noslēgumu, Brīvskolotāji apņemas turpināt sadarbību un veidot video uzdevumus arī ceļā no Austrālijas uz Latviju.

Šis ceļojums būs noslēdzošais posms pirms tam notikušajām ekspedīcijām «2 Rati 2 Ragi» (Āfrika – Eiropa) un «2 Rati 2 Amerikas» (Dienvidamerika – Ziemeļamerika).

(L)

(Visited 33 times, 1 visits today)
(Visited 33 times, 1 visits today)

Atstāt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *