Vārda dienas svin:   |

facebook Twitter draugiem google youtube

Latvijā sāk tirgot virtuālās realitātes brilles

Latvijas tirgū tirdzniecībā nonākušas pirmās Samsung Gear virtuālās realitātes (VR) brilles, kas ļauj baudīt 360 grādu video, virtuāli ceļot pa visu pasauli caur telpiskām fotogrāfijām un video, spēlēt spēles un pieredzēt citas unikālas iespējas, ko nodrošina AMOLED ekrāns.

Tās ir savienojamas ar Samsung Galaxy S6 edge+, S6, S6 edge un Galaxy Note 5viedtālruņiem, informē ražotājs.

Samsung Gear VR brilles šobrīd ir pieejamas Samsung veikalā tirdzniecības centrā Spicepar 29,99 eiro, iegādājoties tās kopā ar kādu no Samsung Galaxy S6 sērijas tālruņiem. Atsevišķi tās būs pieejamas janvāra sākumā par aptuveni 129,99 eiro.

«Pērn prezentētās Gear VR Innovator Edition virtuālās realitātes brilles parāda, ka šo jauno mobilo tehnoloģiju risinājumu jomā mēs esam celmlauži,» stāsta Samsung Electronics Baltics Telekomunikāciju vadītājs Baltijas valstīs Māris Ķikāns. «Mūsuprāt, virtuālā realitāte ir nākotnes datorvides platforma, tāpēc esam spēruši vēl vienu soli uz priekšu – kopā ar uzņēmumu Oculus izveidojot Gear VR brilles, kas nosaka jaunu standartu mobilās virtuālās realitātes jomā.»

Samsung Gear VR ir par 19% vieglākas nekā iepriekšējās Gear VR Innovator Editionbrilles, un tās ir aprīkotas ar uzlabotiem polsterējumiem, lai ierīci padarītu ērtāku lietošanā. Ir pilnveidots arī Gear VR briļļu skārienvadības panelis, kas nodrošina plašākas ierīces kontroles iespējas, vienlaicīgi baudot filmas, spēles, 360 grādu video un citu brillēm pielāgotu saturu.

«Gear VR ļauj kopā ar draugiem spēlēt aizraujošas spēles, izbaudīt panorāmas video, kā arī burtiski ceļot pa pasauli – un tas ir tikai sākums šīs tehnoloģijas plašajām iespējām,» sola Oculus vadītājs Brendans Iribe.

 

Pirmais Biznesa radio pēc BNN (G)

(Visited 183 times, 1 visits today)
(Visited 183 times, 1 visits today)

Atstāt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *