Vārda dienas svin:   |

facebook Twitter draugiem google youtube

Latvijā terorisma draudi nav auguši; vairums musulmaņi labi integrējušies

Pēc teroraktiem Briselē Latvijā terorisma draudi nav auguši un nav ziņu, ka kāds no Latvijas iedzīvotājiem būtu iesaistīts šajos terora aktos, intervijā LTV raidījumam „Rīta Panorāma” trešdienas rītā sacīja Drošības policijas priekšnieka vietnieks Juris Leitietis.

Turklāt nav ziņu, ka Latvija vispār būtu teroristu interešu lokā. „Saņemtā informācija neliecina par to, ka Latvijā terora līmenis varētu palielināties,” viņš teica.

Leitietis arī piebilda, ka, izņemot, atsevišķus gadījumus nospiedošs vairākums Latvijas musulmaņu ir labi integrējušies Latvijas sabiedrībā.

Vērtējot gan situāciju kopumā Eiropā, terorakti Briselē ir apliecinājumi, ka „islāma terorisms ir viens no galvenajiem draudiem Eiropas drošībai”.

Jau ziņots, ka otrdienas, 22.marta, rītā pa diviem sprādzieniem nogranda Briseles lielākajā, Zaventemas starptautiskajā lidostā un Briseles metro.Terora aktos dzīvību zaudējuši aptuveni 30 cilvēki un vēl desmitiem ir ievainoti. Pieļauts, ka uzbrukumus izdarījuši teroristi-pašnāvnieki. Lidosta un metro ir pārtraucis darbu.

Atbildību par sprādzienu sēriju Briselē uzņēmies radikālais islāmistugrupējums “Daīš” jeb “Islāma valsts”, ziņo mediji.

(Visited 32 times, 1 visits today)
(Visited 32 times, 1 visits today)

Atstāt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *