Vārda dienas svin:   |

facebook Twitter draugiem google youtube

Latvijas Komercbanku asociācija atbalsta banku godīgu darbību

Latvijas Komercbanku asociācija (LKA) atbalsta godīgu un likumpaklausīgu banku darbību, īpaši nelegāli iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma finansēšanas novēršanas jomā. LKA aicina bankas, kuru darbībā uzraugošās institūcijas ir identificējušas riskus vai nepilnības, pielikt visas pūles, lai šīs nepilnības novērstu.

LKA apzinās, ka cīņa ar nelegāli iegūtu līdzekļu legalizāciju un terorisma finansēšanu ieņem arvien nozīmīgāku lomu valsts iestāžu un finanšu institūciju darbā. Regulatorā vide finanšu nozares dalībniekiem ne tikai Latvijā, bet arī pasaulē attiecībā uz nelegāli iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma finansēšanas novēršanu kļūst arvien stingrāka un izaicinošāka, jo, lai gan prasības ir bijušas augstas arī agrāk, sagaidāmā prasību izpildes latiņa nemitīgi paaugstinās. Šobrīd vēl aktuālāk izpaužas tas, ka bankām ir rūpīgi jāvērtē savu klientu darbības riski, pretējā gadījumā tām draud nopietnas sekas.

LKA pilnībā atbalsta cīņu ar nelegāli iegūtu līdzekļu legalizāciju un terorisma finansēšanu, augstus banku darbības standartus, kā arī godprātīgu to ievērošanu. LKA turpina sadarboties ar valsts iestādēm, kā arī turpinās sniegt atbalstu bankām, lai Latvijas nelegāli iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma finansēšanas novēršanas sistēma tiktu pastāvīgi pilnveidota.

 

Pirmais Biznesa radio pēc LKA (G)

(Visited 46 times, 1 visits today)
(Visited 46 times, 1 visits today)

Atstāt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *