Vārda dienas svin:   |

facebook Twitter draugiem google youtube

Latvijas rallijkrosa atklāšanas posmā startēs arī Eiropas čempionāta braucēji

Latvijas rallijkrosa atklāšanas Svētdien, 21. maijā, Biķernieku sporta kompleksā notiks “Latvijas Rallijkrosa kauss”, kas šogad piedzīvo savu otro sezonu. Sacensības jau izpelnījušās ievērību no tuvāku un tālāku kaimiņvalstu labāko autosportistu puses. Sacensību pirmajā posmā dalību pieteikuši trīs rallijkrosa braucēji, kas startē arī Eiropas čempionāta seriālā.
Nedēļas nogalē sacensību trasē būs iespējams redzēt tādus lieliskus autobraucējus kā igauņus – Andri Oun, kā arī Janno Ligurs, kurš tikko Beļģijā, Eiropas rallijkrosa čempionāta 2. posmā “Super 1600” klasē, izcīnīja 2. vietu. No Igaunijas ieradīsies arī “Lada RX” klases pārstāvji – Tomass Soe, Martins Pillais un Sigmārs Tamemagi – visiem rallijkrosa līdzjutējiem labi pazīstami sportisti.

Tāpat sacensībās dalību pieteikuši divi Ungārijas sportisti, kuri, piedaloties “Super 1600″ klasē mūsu sacensībās, gatavosies ”Neste World RX of Latvia”. No Lietuvas gaidām senioru un junioru (vectēvs un mazdēls) Samsonus. Taču pieteikšanās Latvijas Rallijkrosa kausa pirmajam posmam turpinās vēl līdz 19. maijam, un savu interesi par dalību tajā izrādījuši vēl vairāki pazīstami autosportisti, tāpēc daži pārsteigumi vēl ir priekšā.posmā startēs arī Eiropas čempionāta braucēji.

(L)

(Visited 21 times, 1 visits today)
(Visited 21 times, 1 visits today)

Atstāt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *