Vārda dienas svin:   |

facebook Twitter draugiem google youtube

Latvijas uzņēmums “Squalio” piesaista astoņus miljonus eiro globālai ekspansijai

Informācijas tehnoloģiju risinājumu un pakalpojumu uzņēmums “Squalio” ir piesaistījis bankas Citadele finansējumu astoņu miljonu eiro apmērā ar ALTUM garantiju trīs miljonu eiro apmērā. Uzņēmums plāno izvērst savu darbību Eiropā un Vidējos Austrumos, kā arī attīstīt jaunus pakalpojumus un produktu līnijas.

Daļa finansējuma tiks ieguldīta, lai Latvijas īpašniekiem piederošais uzņēmums “Squalio” attīstītu jau esošās deviņas filiāles Eiropas un Vidējo Austrumu valstīs. Bankas piešķirtie finanšu līdzekļi tiks ieguldīti uzņēmuma mākoņpakalpojumu risinājumu, licencēšanas pārvaldības kompetenču centru attīstībā, IT platformu nodrošināšanā un citos IT pakalpojumos, kas ir būtiski jaunu piedāvājumu izstrādāšanai un ieviešanai tirgū. Daļa no piesaistītā finansējuma uzņēmumam nepieciešama apgrozāmajiem līdzekļiem, kas tiks novirzīti dažādu projektu īstenošanai.
SQUALIO ir starptautiska informācijas tehnoloģiju grupa, dibināta 1997. gadā Latvijā. Uzņēmums ikdienā palīdz saviem klientiem – gan lieliem, gan maziem uzņēmumiem un valsts iestādēm – atrast un iegādāties vispiemērotākos programmatūras risinājumus un rīkus dažādām biznesa vajadzībām, kā arī nodrošina to ieviešanu, darbinieku apmācības un tehnisko atbalstu.

 

(Visited 20 times, 1 visits today)
(Visited 20 times, 1 visits today)

Atstāt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *