Vārda dienas svin:   |

facebook Twitter draugiem google youtube

Lielbritānija novēro Krievijas karakuģus, kas dodas uz Sīriju

Lielbritānija nosūtījusi karakuģus, lai novērotu Krievijas aviācijas bāzes kuģi “Admirālis Kutuzovs”, kurš kopā ar citiem krievu kuģiem šķērso Ziemeļu jūru un Lamanšu, lai dotos uz Sīriju.

Britu aizsardzības ministrs uzsvēris, ka rūpīgi tiek novērota katra Krievijas Baltijas un Ziemeļu flotes karakuģu kustība.

Lielbritānijas karakuģus šajā uzdevumā pavada arī karaliskie gaisa spēki. Paralēli arī nosūtīts cits kuģis, kas sekos līdzi divu Krievijas korvešu klases kuģiem, kas tuvojas Apvienotajai Karalistei no Portugāles.

Tiek uzskatīts, ka Krievija nosūtījusi savu floti ar papildu lidmašīnām uz savu vienīgo jūras spēku bāzi Vidusjūrā, lai sagatavotos izšķirīgajam triecienam pret nemierniekiem kopā ar tai sabiedroto Bašara al Asada režīmu.

Izskanējušas ziņas, ka uz Krievijas aviācijas bāzes kuģa atrodas bumbvedēji, kurus plānots izmantot Sīrijas lielākās pilsētas Alepo turpmākai bombardēšanai.

Britu laikraksts “The Independent”, atsaucoties uz anonīmiem avotiem diplomātiskajās aprindās, ziņo, ka Krievija šajā operācijā iesaistījusi visu savu ziemeļu floti, kā arī daļu no Baltijas flotes, tāpēc tas uzskatāms par vienu no vērienīgākajām spēku pārvietošanām kopš Aukstā kara.

(Visited 20 times, 1 visits today)
(Visited 20 times, 1 visits today)

Atstāt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *