Vārda dienas svin:   |

facebook Twitter draugiem google youtube

Lielbritānijas vēstniecība Ķīnā saņēmusi informāciju par draudiem Ziemassvētku laikā; izsludināta trauksme

ASV un Lielbritānijas vēstniecības Ķīnā apgalvo, ka esot saņēmušas informāciju par iespējamiem draudiem pret rietumniekiem, kuri Ziemassvētku laikā apmeklē populāro «Sunlitun» iepirkšanās rajonu Pekinā, ziņo CNN.

Abas vēstniecības izsūtījušas brīdinājumus saviem pilsoņiem un darbiniekiem, aicinot ievērot papildu piesardzību «Sunlitun» rajonā.

Šajā rajonā atrodas populārs atvērtā tipa lielveikals, kur tirgo dažādu pasaulslavenu zīmolu preces, kā arī tajā atrodas daži no labākajiem Pekinas restorāniem.

Augustā šajā rajonā kādu sievieti nāvējoši sadūra gaišā dienas laikā. Uzbrucējs pielietoja zobenam līdzīgu ieroci. Viņš ievainoja arī kādu vīrieti no Francijas. Pekinas policija medijiem atklāja, ka viņš sadūris divus garāmgājējus «pilnīgi bez jebkāda iemesla».

Pekinas policija ir izsludinājusi dzelteno trauksmi, lai nodrošinātu drošību Ziemassvētku laikā. Tas nozīmē, ka tiks paaugstinātas drošības pārbaudes iepirkšanās zonās, bet publiskās atkritumu tvertnes tiks pārbaudītas ik pēc 30 minūtēm. Dzeltenā trauksme ir otrā zemākā Ķīnas četru līmeņu drošības trauksmju sistēmā. Šobrīd «Sunlitun» rajonā dežūrē policijas patruļas.

 

Pirmais Biznesa radio pēc apollo (G)

(Visited 49 times, 1 visits today)
(Visited 49 times, 1 visits today)

Atstāt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *