Vārda dienas svin:   |

facebook Twitter draugiem google youtube

Lietā par auto kontrabandas shēmām nekonstatē CSDD darbinieku nelikumības

Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) darbinieku rīcībā nav konstatētas kādas nelikumības lietā saistībā ar  ekskluzīvo automašīnu kontrabandas shēmām.lsm.lv

Intervijā LTV raidījumā “Rīta Panorāma” satiksmes ministrs Uldis Augulis (Zaļo un zemnieku savienība) pastāstīja, ka iekšējā pārbaudē nav konstatētas kādas nelikumības CSDD darbinieku rīcībā – cilvēki darbojušies atbilstoši likumdošanai, kāda pašlaik pastāv.

Tajā paša laikā ministrs atzinis, ka pastāvošie normatīvie akti ir jāpilnveido.

Lai gan Muitas policija bija informējusi par aizdomīgam lietām, CSDD neesot bijusi iespēja nereģistrēt automašīnas, kas iesaistītas shēmās. Tāpēc tagad iecerēti grozījumi, kas ļaus mēnesi nereģistrēt automašīnu, bet veikt pārbaudi šajā laikā.

Šādi grozījumi būtu vajadzīgi jau ātrāk, jo auto shēmu problēma aktualizējās pēdējā gada laika, kad kritusi Krievijas rubļa vērtība un bija jūtams sankciju iespaids.

Jau ziņots, ka par iespējamu ekskluzīvu automašīnu kontrabandu uz pratināšanu bijuši izsaukti trīs CSDD darbinieki, taču drošības līdzekļi viņiem nav piemēroti. Šī automašīnu kontrabandas shēma, kuru uzgāja VID Muitas policija, valstij radījusi vairāk nekā 220 000 eiro zaudējumus.

(Visited 30 times, 1 visits today)
(Visited 30 times, 1 visits today)

Atstāt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *