Vārda dienas svin:   |

facebook Twitter draugiem google youtube

Lokana viedtālruņa maksimālais biezums drīkstēs būt tikai 4 mm

Ja brīnies, kāpēc neviens lielais ražotājs nav spējis izlaist īsteni lokanu viedtālruni (LG G Flex sērija neskaitās!!!), tad jāzina ir tikai viens fakts – lokans viedtālrunis nedrīkstēs pārsniegt 4 mm biezumu.

Samsung jau pirms četriem gadiem CES 2013 izstādes norises laikā spēja parādīt lokana OLED ekrāna prototipu, bet viedtālrunis no viena paša ekrāna nesastāv. Pēcāk bijuši vairāki baumu apvīti Samsung mēģinājumi pārliecināt sadarbības partnerus un mobilo sakaru operatorus dalībai lokana viedtālruņa izveidē un pārdošanā. Šobrīd tiek baumots, ka Samsung gatavo jaunu lokana viedtālruņa prototipu, kas tiks parādīts slēgtai interesentu grupai šī gada trešajā ceturksnī.

Tiek uzskatīts, ka līdz īsteni lokanam viedtālrunim mums būs jāuzgaida vēl vismaz 10 gadi, jo ražotājiem jātiek galā ar akumulatoru un mikroshēmu locīšanas iespējām. Šeit noteikti nenāk talkā Galaxy Note7 akumulatoru uzliesmošana, kas likusi pārdomāt litija jonu akumulatoru drošības normas. Tāpat lokanam viedtālrunim ir jābūt gana plānam, lai no tā salocīšanas vispār būtu jēgas – lai tas salocīts nebūtu kuba formas. Tāpēc, pieņemot, ka minimālais locījuma rādiuss ekrāna tehnoloģijai būs 3 mm, viedtālruņa biezumam nevajadzētu pārsniegt 4 mm. Pretējā gadījumā kabatā tas būs biezāks par 10 mm, kas jau šobrīd skaitās visai biezs viedtālrunis.

(L)

(Visited 34 times, 1 visits today)
(Visited 34 times, 1 visits today)

Atstāt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *