Vārda dienas svin:   |

facebook Twitter draugiem google youtube

LTV pārtrauc demonstrēt raidījumu ‘Zebra’

Zilajos ekrānos vairs nebūs redzams Paula Timrota ilggadēji vadītais automobiļu un ceļu satiksmes raidījums “Zebra”, portālu “Delfi” informēja Latvijas Televīzijā (LTV), kas pārtraukusi sadarbību ar “Zebra” veidotājiem, kuri raidījumā bija izvietojuši Rīgas domes apmaksātus sižetus.

Šī gada 11. janvārī LTV konstatējusi, ka raidījumā “Zebra” ir izvietota Rīgas domes apmaksāta informācija atbilstoši iepirkumam “Nodrošināt sabiedrības informējošu sižetu par aktuālām tēmām satiksmes nozarē pārraidīšanai televīzijas kanālā LTV1 pārraidē “Zebra”. SIA “Ātruma cilts”, līguma izpildes termiņš 10.11.2016. – 07.12.2016.”.

Līdz ar to ir pārkāpts starp LTV un neatkarīgo producentu SIA “Zebra TV” noslēgtā Raidījuma raidtiesību licences līgums, kurš nosaka, ka “Producentam nav tiesību prasīt un saņemt no fiziskām vai juridiskām personām samaksu par piedalīšanos raidījumā. Producents nepieļauj raidījumā slēptās reklāmas izvietošanu un izvairās Raidījumā iekļaut tādu personu, preču vai pakalpojumu, preču ražotāju vai pakalpojumu sniedzēju vārda, firmas zīmes vai darbības attēlojumu, kas varētu maldināt auditoriju. Visa apmaksātā informācija uzskatāma par reklāmu.”

(L)

(Visited 54 times, 1 visits today)
(Visited 54 times, 1 visits today)

Atstāt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *