Vārda dienas svin:   |

facebook Twitter draugiem google youtube

Maskavā un Pēterburgā iedzīvotāji enerģiski pērk ārzemju valūtu

Vairāki Krievijas mediji, atsaucoties uz aculieciniekiem, ziņo, ka pie valūtas maiņas punktiem Maskavā un Sanktpēterburgā veidojušās rindas. Krievijas galvaspilsētā tās lielākoties nav bijušas ļoti garas, taču lielvalsts ziemeļu galvaspilsētā tās vietumis stiepušās vairāku desmitu metru garumā.

Maskavā, kā vēsta Eho Moskvi, rindas bijušas redzamas pie daudziem maiņas punktiem centrālajā Tveras ielā. Cilvēki stāvējuši arī pie daudzām bankām ielas posmā no metro stacijas Majakovskaja līdz Maskavas mērijai.

Aculiecinieks stāstīja radio, ka pie metro Belorusskaja rindu tikpat kā nav, bet uz maiņas punktiem izlikti uzraksti, ka valūtas pārdošanā arīdzan nav. Citos maiņas punktos valūtu ļaudis pērkot “ar prieku”.

11873695_10203306315898331_3675225625888443987_n

Kā raksta Fontanka.ru, Pēterburgā rindas pēc valūtas izstiepušās tik garas, kādas pilsētā sen nav redzētas. Kāda sieviete interneta izdevumam stāstīja, ka rindas veidojas tāpēc, ka daudzi maiņas punkti centrā ir slēgti. Piemēram, Sennajas laukuma rajonā veseli trīs maiņas punkti esot ciet. Cits  rindā stāvētājs atbildēja, ka vēlas mainīt naudu, jo nešaubās, ka rubļa kurss slīdēs lejup vēl vairāk.

Pirmais Biznesa radio / Foto: facebook.com/fontanka.ru   (A)

(Visited 110 times, 1 visits today)
(Visited 110 times, 1 visits today)

Atstāt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *