Vārda dienas svin:   |

facebook Twitter draugiem google youtube

Mazināt ēnu ekonomiku Kučinskim palīdzēs uzņēmējs Andris Vanags

Ministru prezidenta Māra Kučinska (ZZS) birojā no pirmdienas darbu sācis ārštata padomnieks nozaru sadarbības jautājumos Andris Vanags, kura uzdevumos ietilps sadarbības veicināšana starp publisko sektoru un nozarēm privātajā sektorā ēnu ekonomikas īpatsvara mazināšanai.

Kučinskis atgādinājis, ka jau pērnajā maijā valdības un būvniecības nozares pārstāvji parakstījuši memorandu par ēnu ekonomikas samazināšanu nozarē, un tagad ir pienācis laiks šo procesu intensificēt.

“Būvniecības sektorā Latvijā strādā daudz uzņēmumu, kuri ir apvienojušies dažādās sabiedriskās organizācijās. Tāpat valsts līmenī ir dažādas iestādes, organizācijas, kas ir atbildīgas par būvniecības sektora sakārtošanu valstī, kā arī par nodokļu iekasēšanu. Ir nepieciešams panākt, lai visas šīs puses efektīvi sadarbotos savā starpā viena kopīga mērķa vārdā – ēnu ekonomikas samazināšana,” skaidrojis Kučinskis.

Uzņēmējs Vanags šim uzdevumam izvēlēts, ņemot vērā viņa lielo pieredzi uzņēmējdarbībā un arī nevalstiskajā sektorā, paskaidrojis Vaivars.

(L)

(Visited 20 times, 1 visits today)
(Visited 20 times, 1 visits today)

Atstāt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *