Vārda dienas svin:   |

facebook Twitter draugiem google youtube

Melns un jaudīgs – “Rolls-Royce” izgatavo kabrioleta “Dawn” īpašo versiju “Black Badge”

Britu limuzīnu ražotājs “Rolls-Royce” prezentējis modeļa “Dawn” īpašo modifikāciju “Black Badge”, kas savu pirmo uznācienu svinēs nedēļas nogalē, Gudvudas Ātruma festivālā.

“Black Badge” eksterjers atšķiras ar izteikti melno virsbūves krāsojumu, kas panākts, uzklājot  vairākus krāsas un lakas slāņus, darbu pabeidzot ar rūpīgu pulēšanu, kas paveikta rokām. Ražotājs nekautrējas slavēt rezultātu apgalvojot, ka panākts dziļākais, tumšākais un piesātinātākais tonis, kāds jebkad izmantots auto industrijā. Ar melnu hromu pārklāta arī citkārt spožā “Spirit of Ecstasy” figūriņa motora pārsega priekšpusē.

Zem īpašās versijas motora pārsega atrodas 6,6 litru divpadsmit cilindru Biturbo agregāts, kura jauda no standarta 571 Zs palielināta līdz 602 Zs, savukārt griezes moments pieaudzis no 780 līdz 840 Nm. Neraugoties uz iespaidīgo 2,5 tonnu masu, 100 km/h šāds kabriolets var sasniegt 4,9 sekundēs, turklāt var to darīt iespaidīga skaņu fona pavadībā – automobilim uzstādīta jauna izplūdes sistēma ar maināmu tembru, kad nospiežot pogu “Low”, izpūtēja skanējums pārvēršas “draudīgā basa-baritonā”.

Kopā ar šiem pārveidojumiem “Black Badge” saņēmis arī ātrākas darbības astoņu pakāpju automātisko pārnesumkārbu, augstākas veiktspējas bremzes, kā arī modernizētu piekari un stūres iekārtu, kas pielāgota aktīvākam vadīšanas stilam.

(L)

(Visited 7 times, 1 visits today)
(Visited 7 times, 1 visits today)

Atstāt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *