Vārda dienas svin:   |

facebook Twitter draugiem google youtube

Mobilie pielikumi, kas Jaunajā gadā palīdzēs ātrāk sasniegt labus sportiskos rezultātus

Jauno gadu vēlies sākt sportiski? Portāls 7guru izvēlējies vairākus mobilos pielikumus, kuri, iespējams, tev palīdzēs sasniegt labākus sportiskos rezultātus. Šie pielikumi noderēs uz  iOS un Android platformas strādājošu viedtālruņu īpašniekiem.

Protams, protams – pasvīst nāksies! Taču kā rāda aizrautīgo un sportiski aktīvo kolēģu pieredze, sāksi skriet vien dažas reizes nedēļā un tā iepatiksies, ka, skat, jau piedalies maratonā.

 

Endomondo

Tavs personīgais treneris, kurš vienmēr būs ar tevi, skrienot, braucot ar velo, nodarbojoties ar fitnesu, utt. Vārdu sakot, plaša sporta aktivitāšu izvēle un ja vēlies, vari sacensties ar sec līdzīgajiem Endomondo draugiem. Ja pavēstīsi Endomondo sev vēlamo mērķi, vienmēr redzēsi progresu un rezultātu.

 

Snowbuddy

Noderēs kalnu slēpotājiem un snovbordistiem. Pielikums noteiks, kur atrodieties, izmērīs ātrumu un pavēstīs, kāds laiks gaidāms. Protams, Snowbuddy ļauj sacensties ar draugiem!
5K Runner

Ļoti kvalitatīvs pielikums, kas noderēs gan tikko sportiskas aktivitātes sākušajiem, gan arī tiem, kas pie tām vēlas atgriezties pēc ilgāka pārtraukuma. Pielikums piedāvā noskriet 5 kilometrus, miksējot skriešanu ar pastaigu. Pakāpeniski samazinot laika sprīdi starp vienu un otru. Iespēja klausīties mūziku, dienasgrāmata un balvu sistēma.

 

RockMyRun

Tiklīdz apgūsiet pareizas skriešanas prasmi jums noderēs RockMyRun. Šajā pielikumā ir milzīga mūzikas bāze, kas palīdz pielāgot mūziku jūsu skriešanas tempam.

 

Keelo

Mājās sēdētājiem  noderēs Keelo. Šeit atradīsiet treniņu programmas, kas ir atbilstošas jūsu vecumam, dzimumam un sagatavotības pakāpei.

 

Google Fit

Pielikums ir spējīgs apkopot informāciju no visiem jūsu gadžetiem un pielikumiem, demonstrējot  jūsu veselīgā dzīvesveida kopējo bildi.

 

BodyWise

Bezmaksas pielikums iPhone īpašniekiem. Neskatoties uz to, ka bezmaksas, tam ir daudz funkciju, ieskaitot iespēju sacensties ar draugiem.

 

Pirmais Biznesa radio pēc 7guru (G)

(Visited 77 times, 1 visits today)
(Visited 77 times, 1 visits today)

Atstāt komentāru

Your email address will not be published. Required fields are marked *